Mail tıkladgımz Zaman hotmail dısı bi sayfa Actrmk

kozmo
08-09-2007, 11:31   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
50 mesaj

Valla baslık destan gibi oldu ama idare edin kısca anlatmam gerekirse.
eskiden hotmail uzantılı msn kullandgımızda maail kutusuna bastıgmızda hotmail maile direkt giris yapıordu suanda onaylanmıs baska bi mail adresi kullanıorm. fakat mail kutusuna bastıgımda outlok ile acmayı denior nitekim ordanda girebiliorm ama web den girmek icin nasıl bi ayar yapmam gerekior ?
yardımcı olursanız sevinirim.

kozmo
08-09-2007, 11:32   |  #2  
OP Üye
50 mesaj

bide o maille msj geldıgınde hotmaildeki gibi su kullanıcıdan mail aldınız die uyarmasınıda istiorm =) cok seymi istiorm ? :P

gökhan19
08-09-2007, 12:00   |  #3  
Yıllanmış Üye
997 mesaj

kozmo eğer mail adresi msnye ait değilse yani xxx@www.com diye mail adresini net passaporta kayıt ettirdiysen bunun bir mail kutusu olmaz..

eolos
08-09-2007, 12:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

nasıl yane ya aynı sorun bendede var o aresimle msn acılıyor ama mail ikonuna tıklayıca outlook acılıyor adreset hotmailden girmek isteyincede .net desteklemiyor diyor ama ben bu adresi msn tabanlı aldım yani tabanında benim kulladıgım msn adresi var

Erdi_-
08-09-2007, 12:27   |  #5  
Yıllanmış Üye
123 mesaj

Benimde öyle bir adresim var bende giremiyorum,zaten ne mail geliyo nede mail gidiyor.

kozmo
08-09-2007, 20:35   |  #6  
OP Üye
50 mesaj

mail kutusu olmaz diyen arkadasım seni yalanlamak istemem.
ama junk box bile var :)

msl diorm xx@hotmail.com adresinden msn acıoruz bu maille msj geldigi zaman su kulnacı size mail attı dio ya. bende simdi xx@bilmem.com adresiyle acıyorm bu maillede geldiginde bana uyarı gelsin istiorm.
yada onu gectim.

msnde mail sekmesine tıkladıgım zaman outlokla acmasına yerine (outlokla girip mjs atıp alabiliorm onda sorun yok ama guvenlik acıgı var outlokta ) o yuzden web tabanlı olarak ulasmak istiyorm.
umarım yeterince acık sormusumdur sorumu Göz kırpma