Mart 2011 Dvd Sorunu

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
blue-crash
05-03-2011, 21:04   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
159 mesaj

Özellikle başta passport 35 olmak üzere birçok yazılımda problem var.

blue-crash
07-03-2011, 00:10   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
159 mesaj

Bakıyorum chip ekibi soruna kayıtsız kalmış.Önemli olan bende hata vermesi değil komşum içinde almıştım dergiyi 2 çocuğu var liseye giden komşuyu ikna edip al bu dergiyi bu fırsat kaçmaz dedik ama şimdi mağdur olduk adama karşı.Yokmu programı nasıl düzgün çalıştıracağımıza dair bir yardım metni.

pitta
11-03-2011, 22:32   |  #3  
Üye
85 mesaj

mart sayısında verilen 2 dvd den tam sürüm yazılımları içeren dvd içeriği 0 byte olarak görünmekte farklı bilgisayarlarda deneyerek kontrol ettim sorun dvd dedir. mağduriyetimin bir sonraki sayıda vereceğiniz dvd ile giderilmesini beklemekteyim saygılar

Kapalı Hesap (2197)
13-03-2011, 02:56   |  #4  
Kapalı Hesap
230 mesaj

Bu konudaki problemleri bizzat abonesi olduğunuz Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.'ye telefon açarak bu mağduriyetinizi dile getirebilirsiniz. Buradaki arkadaşlar malumdur ki oturdukları yerden DVD niz konusunda bir müdahale etmesi imkansız olabilir. Malum kendileri bizzat pazarlayıcı ya da dağıtıcı değillerdir. Yazar ve bilgisayar konusunda uzmanlardır. Telefon açıp gerekli sorununuzu iletir iseniz sizlere bu konuda bir cevap sunacaklardır. Eğer abone değil iseniz ( bunda dikkatli olun ) aldığınız yere dergiyi götürüp bu konudaki sorununuzu dile getirmeniz çözüm olacaktır.

Saygılarla..

melancholic
13-03-2011, 12:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
104 mesaj

Aynı sıkıntı bendede var ,dergiyi aldığımız yer malesef bir şey yapamaz!!!Bütün içerik hatalıysa ,değiştirmek bir işe yaramaz! Ama bir yama ile  sıkıntılı olan programların nasıl yükleneceği tarif edilebilir!

blue-crash
13-03-2011, 15:14   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
159 mesaj

Uğraşmaya gerek yok bu bana ders oldu daha yanından geçmem isterseniz gelecek ay cod black of versin.

Kapalı Hesap (2197)
13-03-2011, 18:15   |  #7  
Kapalı Hesap
230 mesaj

Sanırım sizin DVD lerinizde sadece sorun var. Benim aldığımda maalesef yok. Yani 1 DVD arızalı diye de dergiyi almamak bence hiç mantıklı değil. Sonuçta DVD için dergi alınmamalı. Dergi diyoruz. İçerikleri ve yararlı bilgileri derginin içinde. Tüm DVd leri arızalı felan değil. Değiştirmek evet fayda eder. Amacınız DVD içeriğini görmek değil mi arkadaşım ?

dilaraaaa
16-08-2011, 16:58   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

bende de aynı sorun var passport languages çalışmıyor ilk kez chip dergisi  aldım. Kimse bu sorunla ilgilenmemiş anlaşılan kendi sorunlarını düzeltmek için bi çözüm üretmiyorlar bi daha almayı düşünmüyorum

Kapalı Hesap (2197)
09-12-2011, 08:46   |  #9  
Kapalı Hesap
230 mesaj
Alıntı: dilaraaaa  
bende de aynı sorun var passport languages çalışmıyor ilk kez chip dergisi  aldım. Kimse bu sorunla ilgilenmemiş anlaşılan kendi sorunlarını düzeltmek için bi çözüm üretmiyorlar bi daha almayı düşünmü
Anlayışlı kullanıcılara saygılar :=)