maximum performans

chaosmaker
14-06-2007, 14:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
250 mesaj

merhaba
Pentinium D 2.8 işlemcim var
512mb ramim x850 ekran kartım var
donanımlarda yapacaım deişiklik şu olacak
2x512mb 800mhz ram alacaım
ekran kartı olarak 8600ultra alacaım

ancak o 2 parçayı 2 ay sonra alacaım...
o zamana kadar bu sistemle en iyi performansı nası alabilirim...
OC yapmayacaım ama..

asimileci
14-06-2007, 14:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

ccleaner+registry mechanic
disk temizleme disk birleştirme disk denetleme
ve bilgisayarım özellikler gelişmiş ten bazı ayarlarla oynayıp makine hızlandırılabilir.

bios unu ve parçalarını güncelle

kasmayan virüs programı kullan
kaspersky nod32 antivir gibi

açılış dosyalarına bak gereksiz olanları kaldır

Son Düzenleme: asimileci ~ 14 Haziran 2007 14:55
arkin
16-06-2007, 08:38   |  #3  
Yeni Üye
38 mesaj
asimileci
ccleaner+registry mechanic
disk temizleme disk birleştirme disk denetleme
ve bilgisayarım özellikler gelişmiş ten bazı ayarlarla oynayıp makine hızlandırılabilir.

bios unu ve parçalarını güncelle

kasmayan virüs programı kullan
kaspersky nod32 antivir gibi

açılış dosyalarına bak gereksiz olanları kaldı

katılıyorum ve ekliyorum spy doctor da guzel bir programdır

asimileci
18-06-2007, 08:50   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

casus yazılımlar için bedava ad-aware yada 3 aylık yasal keyli spyware doctor kullnaıyorum memnunum

gringoow
22-06-2007, 04:40   |  #5  
Taze Üye
19 mesaj

Buyur arkadaşım verdiğim bu programla PC deki performans artışına senbile inanamayacaksınBeğendim Hiç bir ayarıyla oynamana gerek yok sadece kur ve geriplanda sessiz sedasız çalışsın. Sistemin için gerekli ram ve işlemci performansını otomatik olarak kendisi ayarlar. Test edilmiştir ve tekkelime ile süper çalışan bir program. Bildiğiniz gibi özellikle vista kullanıcıları iyi bilirKahkaha vista resmen bir ram canavarıdır. bu program (xp pro, 2000, home, ve Vista) işletim sistemlerinde sorunsuz ve mükemmel çalışmaktadır. Özellikle oyun oynarken yaşanılan takılma donma fsp gibi değrleri en yükse performansta kullanmana olanak sağlar. Dene ve farkı gör.

[ Tüm kodu seç ] [ Yeni Pencerede Göster ]
http://www.uploading.com/en/files/6YIT8HLK/XP_H__zland__rma_Arac__.rar.html

Son Düzenleme: gringoow ~ 26 Haziran 2007 09:03
JustCause
22-06-2007, 10:57   |  #6  
Yıllanmış Üye
312 mesaj

bu kadarmı kullanımı.bi problem yaratmaz dimi sistemde.

asimileci
22-06-2007, 12:58   |  #7  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

programın ismi nedir yazsana test edicem

gerçek bir hızlanma varmı?

gringoow
22-06-2007, 16:48   |  #8  
Taze Üye
19 mesaj
asimileci
programın ismi nedir yazsana test edicem

gerçek bir hızlanma varmı?

evet arkadaşlar hiçbir ayarla oynamanıza gerek yok tabi ingilizceniz varsa ve sistemden anlıyorsanız ufak tefek manuel iyleştirmeler yapabilirsiniz ve sisteminizi isteğinize bağlı olarak hızlandırabilirsiniz. Teknik bilgiye ve sistem bilgilerine sahip değilseniz hiçbir ayarla oynamayın program kendi kendine gerekli iyleştirmeyi yapacaktır. Programın Adı HARE.. Resimdede yazıyor ismi. Kendim yaklaşık 3 aydır kullanıyorum arkadaşlar ve şuana kadar hiçbir problemle karşılaşmadım. Bizzat kendi performansım beni tatmin edici şekilde arttı. ikinci bir makina kullanıyorum ve donanımı çok kötü bir makina. yavaş açılan menüler ve eminimki hepinizin sinir olduğu o sarı arama ampulü, donmalar, çakmalar, takılmalar gözle görülürbir şekilde kayboldu. yani denemenizde fayda var baktınız beğenmediniz kaldırırsınız. haydi kolay gelsin..

Son Düzenleme: gringoow ~ 22 Haziran 2007 16:59
JustCause
23-06-2007, 03:53   |  #9  
Yıllanmış Üye
312 mesaj

asimileci test edince bizlede paylaşta bizde indiririz zararsiz bişeyse ve performans yükseltiyorsa.

chaosmaker
23-06-2007, 20:34   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
250 mesaj

hare ı denedim güzel valla işe yarıyor...
i tunes-mozilla(5sekme)-msn(5-6 pencere) birde neroda cd yazarken mükemmel oluyor valla saol;)

asimileci
25-06-2007, 09:37   |  #11  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

orjinal sitesini versende orda incelesem sitesini ben sitesini incelemeden program kullanmam
çünkü ingilizcede olsa ayrıntıları okumak gerekli

Son Düzenleme: asimileci ~ 28 Haziran 2007 08:30
next_7500
27-06-2007, 17:54   |  #12  
Üye
87 mesaj

kardeş sen ok dersen indirecem programı neme lazım her klavyeye basan program sunuyor forumlarda

asimileci
28-06-2007, 08:31   |  #13  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

ben sitesini daha inceleyemedim çünkü programın anasayfasını bulamıyorum,ben sevmedim ama.

gringoow
28-06-2007, 21:19   |  #14  
Taze Üye
19 mesaj
next_7500
kardeş sen ok dersen indirecem programı neme lazım her klavyeye basan program sunuyor
güzel kardeşim her klavyeye basan program sunuyor dememlisin bence. Ozaman indirme sende zorla indirtenmi var sana. Burda amaç birbirimize yardım ve sorunlarımızı paylaşmaktır öyle değilmi... Bu arada indirip indirmemek sizin elinizde zararlı bişey olsa zaten bütün dünyada ve başka forumlarda bunu belirtirler ve mutlaka duyarsınız. Program hakkında küçük bir bilgi vereyim isterseniz. Bu program bir alman yazılımıdır ve günümüz teknolojisinde eski ve yetersiz PC ler için yazılmış küçücük bir takviye programıdır. Sizin PC yeterince güçlü ve hızlıysa zaten kurmanıza gerek yok ve kursanız bile pek fark anlamayacaksınız. Ben 10 yıllık bir PC kullanıcısı olarak hangi programın ne işe yaradığını veya PC ile ilgili Yeterince teknik bilgiye sahibim korkmayın aklınızda bir soru işareti kalmasın yani.. Ayrıca önüme gelen programı sunmam merak etme. Bu program hani şu RAM hızlandırma programları vardırya bunlarla benzerlik taşıyan fakat biraz daha kapsamlı bir programdır. Sitesi henüz yapım aşamasında ve çok teferruatlı bir wab sitesi yok henüz. Ayrıca şunu belirtmek isterim'ki NOT: (kesinlikle reklam olarak algılanmasın) kendime ait 4 web sitem var ve ben burda insanlarala bişeyler paylaşıyorum milliyetci ve aklı başında bir insan neden başkalarına zarar verecek kötü amaçlı yazılımlar sunsunlarki ??? kendim iyi kötü yazılımcılık ta yapıyorum ucundan kıyısından uğraşıyoz işte bu işlerle. Kesinlikle ve kesinlikle ne kendi PC me nede bir başkasının PC ye zarar verecek hiç bir yazılım sunmadım sunmamda bu böyle biline arkadaşlar. dediğim gibi eğer PC ne bir zarar gelirse adresim belli IP nom belli vs vs bir şekilde bana uşaşabilirsiniz yönetici arkadaşlar aracılığı ile :) Buyüzden lütfen birilerini itham ederken bikere daha düşünün ve boş yere kimseyi zan altında bırakmayın. Saygılar.

buyurun burasıda ilgili site..

http://www.dachshundsoftware.com/download.html

yanlız burda sadece programlar var benim sunduğumda seriall keyleride mevcut.

Son Düzenleme: gringoow ~ 29 Haziran 2007 04:44
Mimoza
29-06-2007, 01:26   |  #15  
Taze Üye
1 mesaj

bu programı ben kurdum süper çalışıyor hiçbir zararı yok makinam sanki uçuyor   arkadaşlar harika bişey daha önce neden kurmamışım BeğendimGöz kırpma

Eline emegine saglık kardeşim Alkış

Webmaster-35
29-06-2007, 01:27   |  #16  
Taze Üye
1 mesaj

teşekkürler gringoow kardeşim güzel programlar bende eski PC mde kullandım ve sonuç mükemmel her klavyeye sarılan program yayınlıyor diyen arkadaşım burası bir paylaşım platformu herkes yayınlayabilir program beğenirsen indirip denersin olumlu yada olumsuz cevabını verirsin yok ben güvenmiyorum indirmem dersen kimse kimseye zorla indir dene demiyor efendice bakıp geçersin . kırıcı sözlere gerek yok bence .

next_7500
30-06-2007, 02:01   |  #17  
Üye
87 mesaj
gringoow
next_7500
kardeş sen ok dersen indirecem programı neme lazım her klavyeye basan program sunuyor
güzel kardeşim her klavyeye basan program sunuyor dememlisin bence. Ozaman indirme sende zorla indirtenmi var sana. Burda amaç birbirimize yardım ve sorunlarımızı paylaşmaktır öyle değilmi... Bu arada indirip indirmemek sizin elinizde zararlı bişey olsa zaten bütün dünyada ve başka forumlarda bunu belirtirler ve mutlaka duyarsınız. Program hakkında küçük bir bilgi vereyim isterseniz. Bu program bir alman yazılımıdır ve günümüz teknolojisinde eski ve yetersiz PC ler için yazılmış küçücük bir takviye programıdır. Sizin PC yeterince güçlü ve hızlıysa zaten kurmanıza gerek yok ve kursanız bile pek fark anlamayacaksınız. Ben 10 yıllık bir PC kullanıcısı olarak hangi programın ne işe yaradığını veya PC ile ilgili Yeterince teknik bilgiye sahibim korkmayın aklınızda bir soru işareti kalmasın yani.. Ayrıca önüme gelen programı sunmam merak etme. Bu program hani şu RAM hızlandırma programları vardırya bunlarla benzerlik taşıyan fakat biraz daha kapsamlı bir programdır. Sitesi henüz yapım aşamasında ve çok teferruatlı bir wab sitesi yok henüz. Ayrıca şunu belirtmek isterim'ki NOT: (kesinlikle reklam olarak algılanmasın) kendime ait 4 web sitem var ve ben burda insanlarala bişeyler paylaşıyorum milliyetci ve aklı başında bir insan neden başkalarına zarar verecek kötü amaçlı yazılımlar sunsunlarki ??? kendim iyi kötü yazılımcılık ta yapıyorum ucundan kıyısından uğraşıyoz işte bu işlerle. Kesinlikle ve kesinlikle ne kendi PC me nede bir başkasının PC ye zarar verecek hiç bir yazılım sunmadım sunmamda bu böyle biline arkadaşlar. dediğim gibi eğer PC ne bir zarar gelirse adresim belli IP nom belli vs vs bir şekilde bana uşaşabilirsiniz yönetici arkadaşlar aracılığı ile :) Buyüzden lütfen birilerini itham ederken bikere daha düşünün ve boş yere kimseyi zan altında bırakmayın. Saygılar.

buyurun burasıda ilgili site..

http://www.dachshundsoftware.com/download.html

yanlız burda sadece programlar var benim sunduğumda seriall keyleride mevcut.

kırıldıysan özür dilerim güzel kardeşim paylaşımın için teşekürler

gringoow
30-06-2007, 05:44   |  #18  
Taze Üye
19 mesaj

Önemiyok Arkadaşım unut gitsinGöz kırpma  bizler birbirimize herzaman destek olmalıyız elin yabancılarına karşı.

Bu sunduğum program yetersiz donanımlı PC ler için ciddi anlamda işe yarıyor inanın bana. Donanımız yeterince güçlü ise belki %50 lik bir iyleştirme söz konusu olabilir bunuda pek hissetmezsiniz zaten bu yüzden sadece istediği performansı alamayan ve tatmin olmayan arkadaşlarımızın denemesini tavsiye ederim.

Unutmadan değerli yönetici arkadaşlarım ve diğer üyelerimiz elimde bu Microsoft çöplüğündeki milyonlarca gereksiz programlardan sıyrılmış ve bir PC için gerçekten gerekli olmazsa olmaz yardımcı Full sürüm programlar var. Arzu eden arkadaşlarımıza seve seve upload ederim. Saygılar.

asimileci
30-06-2007, 11:02   |  #19  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj
next_7500
inceledim ama yinede advanced windows care bence daha iyi
hem türkçe hem herşey içinde çözüm hemde bedava

yinede güzel paylaşım
kullanımını da paylaşsan tam süper olacak...

denemesini bugün yapacagım.

gringoow
30-06-2007, 12:34   |  #20  
Taze Üye
19 mesaj

Burdan Resimleri PC ye indirebilirsiniz.

asimileci
30-06-2007, 16:55   |  #21  
Yıllanmış Üye
1,996 mesaj

ben indirme sitelerine baktım hiç biyerde yok ama
vede araştırmalarım sonucunda olumlu bilgi alamadım

sagol kullanımının resimli anlatımı için...

isteyen kullansın

ben ccleaner registry mechanic ve advanced windows care derim ve tek geçerim.

Son Düzenleme: asimileci ~ 30 Haziran 2007 16:57