Meb Tablet Ekran Gelmiyor - Çözüldü

Afırat
04-11-2017, 19:04   |  #1  
Afırat avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Selam Arkadaşlar.En son clash royale güncellemesinden sonra oyuna girerken bazen başta donuyor.Kapatıp tekrar açıyordum tableti son çare.Neyse tablet rootlu bu arada Meb in verdiği general mobile etab4 gereksiz uygulamaları durdurup devre dışı bırakayım dedim ve yaptım.Bi sıkıntı olmadı tablet çalışıyordu.sonra clash royale girdim dondu yine tekrar kapatıp açayım dedim bu seferki açılış uzun sürdü ve açılmadı.şöyle açılmadı açılıyor kilit ekranı gelip gidiyor gelip gidiyor basamıyorum  durdurup devre dışı bıraktıklarımdansa başta niye bozulmadı.recovery modda Wipe data cache partition gibi ona bastım düzelmedi. Tek çare recoveryden factory reset mi eğer tümden 0 larsam rootta gider mi giderse nasıl geri yapcam MEB'in tableti zor root oluyor lütfen yardım edin

Edit:Son durum cevap bekleyemedim ve factory reset yaptım recoveryden .sonuç değişmedi formatting data dedi tablet yeniden başladı.sonra yine aynı sorun.hem 0 lamadı hemde sorun devam ediyor napcam lütfen forumda ki son konulara hic cevap gelmemiş nerdesiniz :(

Edit 2:Tableti şarja bıraktım yarım saat 1 saat sonra tekrar tekrar denedim bu sefer cache Wipe felan dedi ve bitirdi ardından recovery moda attı tekrar ordan reboot diyip yeniden baslattım.Root gitmemis ayriyetten daha önce kaldırmıs oldugum uygulamalar yine kalkmış olarak 0 landı.Set Dns ve supersu yüklemeyede gerek kalmadı.wifi ile uygulamalarımı yükledim hepsi root yetkili ve wifi sorunlarıda yok set dns için.Eskisinden daha iyi oldu.Kişisel veriler de 0 lanınca tek sıkıntı o oldu.

Son Düzenleme: Afırat ~ 05 Kasım 2017 00:39 Neden:
TerabyteForever
04-11-2017, 22:06   |  #2  
TerabyteForever avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 3
8 mesaj

Kingo Root yazılımı ile unroot yapınız. Root yanlış yapılmış.

TerabyteForever bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
neipht3
07-11-2017, 14:23   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5 mesaj

baştan ku