Media Player ve MP3 Sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Banned
28-09-2004, 08:45   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
1,157 mesaj

Merhaba arkadaşlar,bu yazıyı Nevşehir Anadolu Öğretmen Lisesinden yazıyorum.
Sorunum şu:

Media Player 2 ile açtığım MP3'leri atlaya atlaya çalıyor.Saniyeler hızlı hızlı geçiyor.Aynı sorun PicaWiew ile önizleme yaparken de oluyor.Saniyeler hızlıca geçiyor.Atlaya atlaya çalıyor.

Bende eski dostum Jet-Audio 4.95 Ext. ile çalıyorum.Ama tek şarkı dinlerken de iyi olmuyor.Winamp kurdum, onu da sevmiyorum.

Yani ;Media Player 2'yi düzeltmem gerek.

Hepinize selamlar.

webaytek
28-09-2004, 12:30   |  #2  
Yıllanmış Üye
659 mesaj

benim de bu sorun başıma geldi ama bu bir mplayer hatası değildi. Bir codec sorunuydu (an-7 anakart'ı ilk aldığım gün yaşamıştım)
güvenli kipte bilgisayarı aç - ses'e ait tüm donanımı sil ve ses kartının yazılımını başta yüklemek kaydıyla sonra sürücülerini yükleyerek devam et - inşallah sorun hallolur ben bööle düzelttim

Banned
28-09-2004, 19:15   |  #3  
OP Banlandı
1,157 mesaj

Ne tesadüf!Bende de AN-7 Var!Ama alalı 1 gün değil 2 hafta filan oluyor.Bu hata daha 2-3 gün önce çıktı karşıma.Sonuçta Aynı sorunu paylaşıyoruz gibime geliyor.

Ayrıca düzeltmede ısrar etmemin sebebi de şu:
-Jet-Audio(4.95) ve Winamp(2.95); 2 kanallı olarak çalışıyor.(Woofer'la 3)
MPlayer ise 6 kanldan da ses veriyor.Şu an için sadece 2 hoparlöre sahibim,gerek yok ama,sonuçta düzeltmem gerek.

Ayrıca çok teşekkürler.Eve gidince deneyeyim.

Banned
29-09-2004, 11:03   |  #4  
OP Banlandı
1,157 mesaj

Denedim yine olmadı,
Galiba asıl sürücü dosyaları silinmedi,Çünkü yeniden başlattığımda sürücüleri otomatik olarak buldu.Ama sürücüler  nVidia tarfından yapılmış!Yani asıl Vxd..... dosyaları silinmemiş.Güvenli kipte silsem olurmu?