Merhaba Arkadaşlar..

abandonware
12-10-2012, 22:13   |  #1  
abandonware avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
120 mesaj

Maxicep'ten ban yiyince (nick: veyseloglu) bende buraya taşınmak istedim.. Eskidende istiyordum.. Orada yazdığım 2500 mesaj, 65 konu.. Hepside orada kaldı vede bende eski bir chip okuru, chip online takipcisi ve bir yazılımcı olarak buraya taşınmaya karar verdim :) Herkese şimdiden merhaba İnşallah burada da güzel kardeşlerim olur :) Herkese şimdiden merhaba!

abandonware
12-10-2012, 22:28   |  #2  
abandonware avatarı
OP Yıllanmış Üye
120 mesaj

yada sevdiğim bir siteden olaki ban yersem vede bu siteyide maxicep gibi görürsem diye korkuyorum.. sitede faliyet göstermemeyi planlıyorum, olaki insanlık hali yanlış birşey yaparsam bu güzel insanlardan soğuyabilirim belki.. onun için sitede takılmama, sadece gerektiğinde cevap yazma gibi bir karar aldım, ki zaten forumunda amacı bu.. inşallah buralardan soğumam..

Selçuk İslamoğlu
13-10-2012, 01:27   |  #3  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Forum ve paylaşım kurallarımız belli. Yasal olmayan ve küfürlü içerik olmadıkça korkmana gerek yok özetle

Hoş geldin...

viking20
13-10-2012, 01:34   |  #4  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

:) hoş geldin aramıza.

abandonware
13-10-2012, 14:48   |  #5  
abandonware avatarı
OP Yıllanmış Üye
120 mesaj

Hoşbulduk (:

abandonware
13-10-2012, 14:49   |  #6  
abandonware avatarı
OP Yıllanmış Üye
120 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  
Forum ve paylaşım kurallarımız belli. Yasal olmayan ve küfürlü içerik olmadıkça korkmana gerek yok özetle

Hoş geldin...

yasal olmayan leylere zaten karşıyım öyle şeyler paylaşmam (: küfürde yazmam, eğer bir hakaret yediysem ** lar ile kapatarak belki.. zaten ban sebebimde buydu orada, biri dine hakaret etmiş, bende ona hakaret ettim ve ban yedim.. dine hakaret eden haladaha online..

Son Düzenleme: abandonware ~ 13 Ekim 2012 14:51
Selçuk İslamoğlu
14-10-2012, 10:13   |  #7  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj
Alıntı: abandonware  
 yasal olmayan leylere zaten karşıyım öyle şeyler paylaşmam (: küfürde yazmam, eğer bir hakaret yediysem ** lar ile kapatarak belki.. zaten ban sebebimde buydu orada, biri dine hakaret etmiş, bende ona hakaret ettim ve ban yedim.. dine hakaret eden haladaha online..

Burada her türlü dini ve siyasi içeriğe de izin vermiyoruz bu tür tartışmalardan ötürü... Yoksa içeriği bizi ilgilendirmiyor... Teknoloji ve eğlence bazında kalacaksa sorun yok...

abandonware
14-10-2012, 14:46   |  #8  
abandonware avatarı
OP Yıllanmış Üye
120 mesaj
Alıntı: Selçuk İslamoğlu  

Burada her türlü dini ve siyasi içeriğe de izin vermiyoruz bu tür tartışmalardan ötürü... Yoksa içeriği bizi ilgilendirmiyor... Teknoloji ve eğlence bazında kalacaksa sorun yok...

peki tamam.. ama bide sanki konular çok çabuk kilitleniyor gibime geldi.. telefon hakkında soru soran bir arkadaşa cevap yazıyordum, birden kilitleniverdi :S