MessengerDiscovery Live

history83
12-02-2008, 13:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
758 mesaj

arkadaşlar bu programı çok seviyorum.çok işime yarıyor fakat nerden indirdiysem hep aynı sorunu yaratıyor.bunu kurunca msn açılışınca programın aktife geçmesiyle birlikte hemen bazı siteler açmaya çalişiyo fakat tarayıcım bunu engellediği için olsa gerek açamadan kalıyo(sayfa görüntülenemiyor).bu programın içinde bi yazılım varsa bunu silmemiz yada bunun yazılımsız şeklini bulmamız mümkün mü?ben bulamadım bilen varsa bekliyorum.teşekkürler.

CU_GS7
12-02-2008, 14:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Ayarlar menüsünde ilk 2 kutuda tik olmazsa sayfalar açılmamalı..

history83
12-02-2008, 16:24   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
758 mesaj

sende kullanıyorsun galiba programı.programı silmeyi denedim ama sürekli bi yerlerde artıntısı kaldı.kullanmak ta istiyorum.yeni formattan çıktı pc. şu an program kurulu değil kurarsam yine bi numara çıktığında tamamiyle artıksız silebilirmiyim ki bunu?bi deneyeyim o ilk iki kutuyu boş bırakayım.

CU_GS7
12-02-2008, 18:19   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Şahsen hiç silmeye kalkışmadım.. Artıkları registry temizleyici ile silmeye çalışabilirsin.. Ama kalanlar sistem genelinde rahatsızlık yaratmıyorsa bırak kalsınlar, uğraşmaya değmez..
Ben gelecek formatımdan sonra Discovery kurmayı düşünmüyorum.. Pek işe yaradığı söylenemez, yani çok önemli özellikleri yok bence.. Üstelik en büyük olumsuzluğu dosya gönderim ve alım hızını yavaşlatıyor..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 12 Şubat 2008 18:20
history83
13-02-2008, 01:22   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
758 mesaj

registry mediç var ve clean clear onlarla temizledim.program kalkıyo aslında ama msn yi bozuyo sanki bi süre sonra bişeyler yolunda gitmiyo.msn yi kaldırıp yeniden kurmak istediğimde MessengerDiscovery Live... diye yazılar çıkıyo.faydası çevrimdışı açanları görebiliyosun(seni tıklarsa),smileylerini alamıyolar gibi:) aslında haklısın kurmasam daaha iyi olacak.ama yine de kurarsam diye yazdıklarını(resmi) kopyaladım.çok saol.