Metronet Hakkında Mutlaka Okuyun(Sorularınız)

bilgin3
30-11-2011, 23:38   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaşlar metronet sakın almayın Düşünmeyin bile  kullanan varsada iptal ettirsin(ettirebilirse) kötülemek için demiyorum içine girdim gördüm,alt yapısı çok berbat arayan insanları hep oyalıyorlar arıza var cart curt ben metronet kullanmıyorum bu arada gerçi hepsi telekom'un alt yapısını kullanıyor ama bu metronet gerçekten berbat prizden internet olayına güvemeyin bunları bilen bir kişi olarak yazıyorum sinyal dereceniz düşük,çalışma var ,bilgisayarınızda sorun var,modeminizi farklı prizlerde deneyin,modeminizi mutfağa takın yok  şalterlere yakın biyere takın , teknik ekipteki arkadaşlarımız çalışmalarının sürdürüyorlar,ben gerekli ayarlamaları yaptım internetiniz en kısa süre içerisinde gelicek ,müşteri hizmetlerimizi bilgilendirdim vs.vs bunlar sallamalarından bir kaçı müşteri hizmetleri hiç ilgilenmiyor salla başı al maaşı,örneğin adamların diyarbakırda 632 tane gateway ları var elektrikler bir gidiyor diyarbakırda 632 cihaz da pert sonra başlıyor diyar bakırlı vatandaşlarımız haklı olarak aramaya ,sürekli arıyor vatandaşlarımız haklı olarak neden çünkü neresi olursa olsun internet sürekli kopuyor1 gün varsa 3 gün yok hızlar yerlerde 1 gün 8mb 29gün 0 larda ,bu arada arkadaşlar İZMİR,KONYA,ANTALYA,BİYARBAKIR,İSTANBUL,Birde aklıma gelmeyen birkaçyerde daha var ,kısacası metronet KULLANMAYIN EN AZINDAN ÖNÜMÜZDEKİ 20 SENE :D Belki düzelir 20 Sene sonra KESİNLİKLE KÖTÜLEMEK İÇİN DEMİYORUM KULLANAN VATANDAŞLARIMIZ BİLGİLENSİN Çok berbat Bi sistem Sorularınız Olursa Lütfen Sorun

NightFight
01-12-2011, 09:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
173 mesaj

Bilgilendirme için Teşekkürler. Ne kadar kazıkta olsa ttnete devam :)

bilgin3
01-12-2011, 19:24   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: NightFight  
Bilgilendirme için Teşekkürler. Ne kadar kazıkta olsa ttnete devam :)
aynen  sorularınız olursa lütfen sorun