MetroNet

bybarut
03-03-2011, 11:15   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
938 mesaj

Metro net elektrik hattından internet hizmeti veriyormuş
www.metronet.com.tr
MetroNet, müşterilerine geleceğin teknolojisi olan BPL (elektrik hatlarından internet erişimi) üzerinden yeni nesil haberleşme hizmetleri sunmaktadır. Metronet elektrik hatlarına internet, telefon ve video sinyali enjekte ederek,kullanıcıların evlerindeki veya işyerlerindeki tüm elektrik prizlerini birer haberleşme çıkış noktası haline getirmektedir. Türkiye’de internet, ses ve görüntü alanında hizmet vermek için kurumsal ve bireysel müşterilere SERVİS SAĞLAYICILIĞI amacıyla kurulmuş bir firmadır. Teknolojik avantaj, fiyat, servis kalitesi ve özelleşme sürecinde olan Telekom pazarında yer alarak, lider operatörlerden biri olma hedefindedir.
Hizmet hakkında ne düşünüyoruz aktif kullanan varmı aramızda

şafak89
07-03-2011, 04:43   |  #2  
şafak89 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
2,522 mesaj

valla ben size http://www.superonline.net/ bunu önerrim fiber internet ama metronette ii görünüyor :)

KENAN_35
24-03-2011, 02:25   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
990 mesaj

en güzeli fiber sona uydu en hesplı

ligeneli
20-02-2012, 22:29   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

merhaba elektrik hattından internet işini bursa da yapıyorum...

sitesi şuan yapım aşamasında...10gün içinde tam çalışacak
sistem sorunsuz ve güvenli ve hızlı...ve bizim ekonomimze çok uygun  google-motorola v.b büyük firmalar bu sistemi kulanıyor
ekonominin hızla kötüleştiği bu dönemde önemi daha da artan bir alan...çok fazla kullanıcı sorunsuz bir şekilde sistemi kullanıyor....
40 dairelik bir apartmanda aylık 3 tl internet...........ne dersiniz.....sevgilerimle

-MuzaffeR1903-
21-02-2012, 21:38   |  #5  
Taze Üye
7 mesaj

valla benim olduğum yere gelsin ilk alanlardan biri olmayı düşünüyorum şahsen.

zafersonmez
22-03-2012, 17:35   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Ben bu firmanın size hizmetinden size bahsedeyim. Tuzla Kiptaş 2. Etap'ta hizmet veriyor. Tam 1 aydır bu firma üzerinden internete abone olmaya çalışıyorum. İlk 2 hafta 7 defa başvurum alındı inanır mısınız ? Her telefon ile aradığımda benden başvuru alındı acil olarak ilgili yerlere iletildi ve 2 gün içerisinde size geri dönülecek dediler. Ama maalesef dönmediler. Şikayetlerime geri döndüler o kadar ama çözüm yok. Bu 2 haftalık sürecin sonunda bana modemimiz kalmamış dediler. Sizlere sorarım asli işi internet olan bu firmanın elinde modem kalmaması bir fiyasko değil midir ? Süperonline 1. etapta müşteri kovalarken ben bütün çabalarıma rağmen Metronet'e abone olamadım. Neyse anlayışla karşıladım ve 1 hafta daha bekledim baktım ses soluk yok. Yine aradım ve yine başvurumu aldılar. En sonunda pes ettim ve site yönetimine şikayet ettim. Site yönetimi site sakinlerinden bağlantı ile ilgili çok şikayet geldiğini, gerektiği takdirde firmayı değiştirebileceklerini ifade etti. Benden size tavsiye ben hala internete bağlanamadım ve bu firmanın işi sadece internet hizmeti vermek. Araştırın, iyi düşünün ve ondan sonra bağlanın.