Microsoft'tan yeni Lifecam serisi webcam'ler

CHIP Online
19-09-2008, 17:50   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Microsoft'un yeni Lifecam serisi ile video görüşmeleri artık daha canlı olacak.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Micr ... ebcam-ler_8750.html

Resimlerle: Microsoft'tan LifeCam serisi webcam'ler

Microsoft'un tüm dünyada kullanıcıların hizmetine sunduğu LifeCam Show ve LifeCam VX-5500, muhteşem görüntü olanaklarının yanı sıra eğlenceli yeni video efektleri ve Video Posta özellikleriyle dikkat çekiyor.

Microsoft, web ortamında video görüntülü görüşmenin standartlarını yeniden belirleyen LifeCam serisi ürünlerini kullanıcıların hizmetine sundu. LifeCam Show ve LifeCam VX-5500, yeni, çarpıcı tasarımları ile muhteşem görüntü olanaklarının yanı sıra,   dizüstü ve masaüstü monitörlerde veya bilgisayarın yanında son derece kolay ve esnek bir kullanım imkanı sağlıyorlar.

LifeCam serisi ürünler nerede kullanılırsa kullanılsınlar kendini fark ettiriyorlar. LifeCam Show, pazardaki en ince web kameralardan biri ve çok zarif bir görünüme sahip bulunuyor. LifeCam VX-5500 ise sahip olduğu üç farklı renk, değiştirilebilir kapak ve yenilikçi, katlanabilir tasarım özellikleriyle hemen göze çarpıyor. Bu ürünler, üstün kalitede ses ve video performansı, çığır açan yeni video efektlerine ek olarak, aile üyeleri ve arkadaşlar arasında video posta alıp göndermeyi sağlayan yepyeni bir hizmeti de beraberlerinde getiriyor.

LifeCam Show: Güzel Şeyler Küçük Paketlerden Çıkar

LifeCam Show, zarif, ince tasarıma ve parlak dış yüzeye sahip bir kamera. Masaüstü veya dizüstü bilgisayarlara kolayca takılabildiği gibi masanın üstünde durduğu zaman bile bilgisayarınızla mükemmel görünüyor. LifeCam Show, farklı şekillerde kullanmanıza olanak veren tüm bağlantı ve eklentileriyle birlikte satışa sunuldu.

Tüm konu: Microsoft'tan yeni Lifecam serisi webcam'ler

Resimlerle: Microsoft'tan LifeCam serisi webcam'ler


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: LifeCam serisi webcam'lerle ilgili düşünceleriniz...

Fattur
20-09-2008, 11:51   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

güzel ürünler oluyor herzaman