Milyonlarca sayfa yalnızca 240 gram

CHIP Online
15-08-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

reeder'in yeni e-kitap okuyucusu, kablosuz internet, mp3 çalma gibi işlevleriyle dikkat çekiyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/mil ... 240-gram_35347.html

Dünyada yükselen e-kitap trendinin Türkiye'deki önemli markalarındani reeder markasının yeni modeli reeder2, Türkiye'nin çok satılan e-kitap okuyucularından oldu. Dokunmatik e-ink ekran, kablosuz internet bağlantısı, MP3 çalma, RSS reader ile online yayın takibi ve 5 dilde dokunmatik sözlük gibi özellikleriyle dikkat çeken reeder2, iyi e-kitap okuyucuları arasında gösteriliyor.


Kitaptan okur gibi...


reeder2'nin en önemli özelliği göz yormayan ekranı. E-ink (e-mürekkep) adı verilen bu ekran teknolojisi; bilgisayar, tablet ve cep telefonlarında bulunan LCD ekranların aksine, kağıttan okuma etkisi yaratarak gözlerin bozulmasını engelliyor. reeder2 sahipleri, binlerce kitabı yalnızca 240 gram içinde taşırken, kitap sayfasından okumanın da keyfini yaşıyor. Üstelik e-ink ekranın okuma hızını ve konsantrasyonu arttırdığı da bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek.


Okurken sayfalara not alma, ayraç koyma, satırların altını çizme gibi ritüellerinizi devam ettirebileceğiniz reeder2 ile okurken, aklınıza takılan bir konuyu internette araştırabilir ya da yabancı dildeki bir kelimenin üzerine dokunarak anlamını görebilirsiniz.


Milyonlarca sayfa yalnızca 240 gram


Yüzlerce kitabı yalnızca 240 gram ağırlığındaki bir cihaza sığdırıp tüm kütüphanenizi yanınızda taşımak... Dilediğiniz kitaba, dilediğiniz anda ve dilediğiniz yerde anında ulaşıp okumaya başlamak...Şimdi reeder2 ile tüm bunlar mümkün. Üstelik MS Office ve PDF desteği sayesinde yalnızca kitaplarınızı değil okumanız gereken tüm makale ve benzeri dökümanları reeder2'nize yükleyebilirsiniz.


 


Tüm Konu: Milyonlarca sayfa yalnızca 240 gram

Kaynak: www.chip.com.tr