mms protokolünü nasıl ie içerisinde çalıştırırım?

black rose
08-04-2009, 15:56   |  #1  
black rose avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
880 mesaj

ınternet explorer 7 kullanıyorum. çoğunuz biliyorsunuzdur internetten dinlediğimiz izlediğimiz şeyler bilgisayarımııza kaydediliyor ve dosyaları görüntüleden ulaşıp bilgisayarımıza bu belgeleri kaydedebiliyoruz.
bilgisayarımda normalde de aynı sitelere girdiğim ve indirdiğim şeyleri indiremiyorum
eskiden dosyaya tıkladıgımda aç / kaydet diye sorardı ve kaydet dediğimde bilgisayarıma inerdi.
şu anda ise bana sprmadan direk media playerda açıyor ve indirme şansım ortadan kalkıyor
bu problemi nasıl düzeltebilirim? nasıl tekrar dosyaları aç / kaydet seçeneği çıkar?

teşekkürlerGöz kırpma

Son Düzenleme: black rose ~ 09 Nisan 2009 17:04
man on the moon
08-04-2009, 16:48   |  #2  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

soruyu şöyle alsak: mms protokolünü nasıl ie içerisinde çalıştırırım?

black rose
09-04-2009, 17:03   |  #3  
black rose avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
880 mesaj
e-eyup
soruyu şöyle alsak: mms protokolünü nasıl ie içerisinde çalıştırırım?
kusura bakmayın fazla anlamadıgım için sizlere de sorunumu anlatamadım başlığı değiştiriyim o zmn Ağlıyor

man on the moon
10-04-2009, 01:29   |  #4  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

ya arkadaşım böyle şey olmaz. bu yanıtta bana ait değil. eve gelen arkadaşın cevabı(haberim yok böyle şey yazdığımdan ama saate bakınca durum açık.). mms protokolü zaten media player ile açılır. başka çaresi yok. kusura bakma seni yanlış yönlendirmiş olmayalım.
ben ie8 de baktım ama olmadı. öncelikle ie 8 e geç istersen. bunun çözümü başka olmalı.