Mobee'den 7 inç'lik Android 4.1'li tablet!

CHIP Online
15-05-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Mobee'nin yeni 7 inç'lik tableti, Android 4.1 ile çalışıyor, performansı ve fiyatıyla dikkat çekiyor

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/mob ... i-tablet_40306.html

<div>
<div>
Mobee, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemini kullanan S900-E'yi satışa sundu. Android 4.1 sürümünü kullanan Mobee Nett Tablet S900-E, 800 x 480 çözünürlükteki 7" kapasitif ekranı ve 3D desteği ile iyi bir oyun deneyimi sunuyor. G-sensor sayesinde otomatik olarak el hareketiyle dönebilen ekrana sahip cihaz, oyun tutkunları için tasarlandı.


Ürün bunun dışında; e-posta gönderip almayı, çevrimiçi gazete okumayı, Facebook, Twitter gibi sosyal medya araçlarında gezmeyi, Youtube'da video izlemeyi, fotoğraf ve video çekebilmeyi kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebiliyor.


</div>
</div>
İş süreçlerini kolayca takip edin


Bluetooth'a sahip olmasıyla dikkat çeken S900-E'de aynı zamanda Instagram uygulaması da yüklü olarak geliyor. Kullanıcılar, cep telefonu ile çekilen fotoğrafları, Bluetooth sayesinde kolay bir şekilde tablete aktararak, Instagram uygulamasıyla sosyal medyada paylaşabiliyorlar. Üründe mevcut bulunan World, Excel gibi programlar ise kullanıcıların tatilde ya da seyahatte oldukları zaman bile dosyalarını düzenleyip kolayca çalışabilmelerine, ofis dışında da iş süreçlerini takip etmelerine olanak sağlıyor.


GPU ve Cortex A9 işlemcisi ile iyi performans


Kullanıcılarına mobil iletişim olanağı yaratan S900-E, yeni nesil çift çekirdekli GPU ve Cortex A9 işlemcisi sayesinde hızlı bir deneyim sağlıyor. İyi bir ekran geçişi sunan ürün; 6 saatlik kullanım süresi, performansı ve mobiliteyi ön plana çıkartan bir cihaz olmasıyla fark yaratıyor. Güç tüketimi birimi, 3D görüntü işletme özelliğine sahip grafik kartı, denge ve yer çekimi sensörü ile göz dolduran ürün, oyun severler için özel olarak üretilmiş.


Tüm Konu: Mobee'den 7 inç'lik Android 4.1'li tablet!

Kaynak: www.chip.com.tr