Mobee Nett 7" Android Tablet- android

HPQ-User
03-05-2011, 11:45   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

serkan sormuş:
bana acil yardım edebilirmisiniz 2 gün önce aldım ürünü şarjı bitmek üetereyi şarja taktım 5-6 dk sonra kendini zorlayarak kapat diye birşey çıktı bende bastım 1 dk sonra kapandı sonra bidaha hiç açılmadı nasıl açabilirim lütfen çok acil
birde ürünü yenisini almak için iade işlemini başlatırsam yenisini verirlermi,şimdiden teşekkürler not:2 günlük

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Diğer
Sistem Özellikleri:
Android 2.0 sürümünü kullanan yeni Mobee Nett Tablet 7", üretimde yüklenen uygulamalar ile heyecan dolu bir dünyanın kapılarını açıyor. Dokunmatik ekranda sanal dünyayı keşfetmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı? Yeni Mobee Nett Tablet 7", teknolojik üstünlüklerini ve eğlenceli özelliklerini Kdv dahil 299TL'lik fiyatıyla Shopping Fest kapsamında geniş kitlelerin kullanımına sunuyor. Mobee, yenilikçi ürünleriyle kullanıcılarına mükemmel mobil iletişim deneyimi yaşatıyor. Uyguladığı "üstün teknoloji, uygun fiyat" politikasıyla da herkesin trendleri takip etmesini sağlıyor. Mobee, Shopping Fest için özel geliştirdiği Mobee Nett 7"in yeni modelini konforlu mobil iletişim tutkunlarına sunuyor. Özellikleri geliştirilen tablet, artık daha hızlı ve daha zengin içerikli bir mobil iletişim imkanı yaratıyor. Nerede olursa olsun dünyayla bağını koparmak istemeyenler Mobee Nett 7"i gün boyu elinden düşürmüyor? Mobee Nett Tablet, 7 inç boyutunda ve 800x480 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT LCD ekranıyla görsel deneyim yaşatıyor ve kullanımı daha zevkli hale getiriyor. Beyaz renkli şık tasarımıyla da estetik görünüme önem verenleri cezp ediyor. Sadece 370 gr ağırlığındaki tablet çantada kolaylıkla her yere götürülerek, işlevleri, inceliği, hafifliği ile günlük yaşamın bir parçası oluyor. Mobee Nett, benzerlerinde olmayan Türkçe klavyesiyle ile de bir adım öne çıkıyor. Android 2.2 ile sanal dünya elinizin altında? 256 MB DDR2 RAM'e sahip tablet, işletim sistemi olarak Android 2.2 sürümünü kullanıyor. Android 2.2 için 50.000'den fazla uygulama bulunuyor ve Mobee Nett 7" Tablet bunları destekliyor. Tablet, Android 2.2 sayesinde alt sürümlerin açamayacağı sayfaları açma ve flash ile desteklenen çok sayıda siteyi gezme imkanı veriyor

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/534.24 (KHTML, like Gecko) Chrome/11.0.696.60 Safari/534.24