Mobiloyuncu Souguncuları yardımm

berkay0660
23-09-2011, 10:38   |  #1  
berkay0660 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
334 mesaj

benden habersiz mobiloyuncu denen şirket e üye olmuşum yani üye yapmışlar haberim yokken nasıl olduysa artık. sabah kalkdıgımda telefonumda bir mesaj geldigini fark ettim hemen baktım 2977 den mobiloyucudan aldiginiz icerik icin borcunuzun 2 tl lik kısmı tahsil edilmiştir diyo bunun üzerinie aynı mesajdan 3 kere geldi ve toplam 6 tl m gitti internetten nasıl iptal edilir diye yaptımgımda ABONE IPTAL yazıp 2977 ye gönderinizi diyordu bende gönderdim ama MOBİLOYUNCU/HIPIR aboneliginiz bulunmamaktadır diye msj geldi bnm anlamadıgım hem benden habersiz oyun satıyorsunuz hem iptal etmek istedigim de üye degil diyorsunuz üye degilsem benden habersiz nasıl bana oyun satarsın bu konuda internette araştırmamda bu konu sadce bnm degil bir çok kisinin magdur oldugnu gördüm ne yapmalıyım sizce önerilerinizi bekliyorum Lütfen yardım edin ...

DEXTER 26
23-09-2011, 12:43   |  #2  
DEXTER 26 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 26
1,018 mesaj

gsm sirketıyle ırtıbata gec onay vermedıgın halde bole bır duruma maruz kaldıgı belırt ve senden alınan paranın ıadesını talep et aksı halde tuketıcı haklarına gıdıcegını ve olayı adlı mercılere tasıyacagını belırt ve kazanırsan bu davanın emsal teskıl edıcegını ve senın gıbı bır cok kısının madur oldugunu ve bu durumun gsm sırketı acısından kötu bır une ve cıddı para kaybına yol acıcanı belırt tabı bunu bulof olarak yap ama cıddı ol yoksa gercekten bu durumu adlı mercılere tasırsan en az 3 yıl mahkeme mahkeme gezersın :D