modem Firmware Güncellemesi yardım

hamzaa
28-08-2009, 01:42   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
292 mesaj

beyler bu güncelleme ne dir ne işie yarar bir bilgi verirmisiz.?
ben güncelleme yaparsam en değişir ne olur.
yardımlarınızı bekliyorum.
:(

Son Düzenleme: hamzaa ~ 28 Ağustos 2009 01:47
emrah33
28-08-2009, 01:56   |  #2  
emrah33 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
802 mesaj

Bu tip cihazlarda genellikle donanımı üreten firma,daha sonra gelişen teknolojik değişiklerle firmware yazılımının güncellenmesini ister. Çalışmada bir hata saptanırsa da bu hataların giderilmesi için güncelleme yapılır. Mümkünse donanımınızın en son çıkan firmwaresini yükleyin. Bu şekilde çalışmadaki aksaklıklar giderilir veya desteklenen özellikler sağlanır.

hamzaa
28-08-2009, 03:14   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
292 mesaj

slm kardeşim airiess 205 modem kullanıyorum firmwire indirmek için sayfaya gittiğimde TTnet standrart telkom gibi kampanyalr olduğunu söylüyor.ona görw indirme yapıyorsun ben tt net kullanıyorum ne yaapyım.

asesbaşı
28-08-2009, 12:10   |  #4  
Yıllanmış Üye
201 mesaj

Şimdi Dostum fireware güncellemesi modemlerin geliştirilmesi için kullanılır mesela eski bi modem ve sürekli netten düşüyor bunu bildiriyorsun güncelleme çıkarıyorlar ve sorun halloluyor en basitinden ama şunlara dikkat etmen lazım

Güncelleme yaparken asla modem fişi ve bilgisayar fişini çekme elektrikler kesilmesin dua et bu durumda modemin güncelleme sırasında olacağı için modemin çatlıycak ve kullanılmaz hale gelicek...

Modemide airties'ın fireware güncelleme seçeneği var güncelleme die ordan modemini ve versiyonuna bak ondan bir üst sürüm varsa indir modemdende o dosyayı gösterip güncelle