modemin sitesinden kullanıcı adı şifre deişmiyor!!

CJRCROCO
25-08-2009, 12:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaslar sitedeki ilk msjım oyuzden konuyu yanlıs yere acmıs olabilirim şimdiden kusura bakmayın eger yetkili tasıyabilirse konuyu şimdiden tesekkurler....sorun şöyle arkadaslar ARTES marka modemim war airties deil eski bi modem sanırım banada arkadasım werdi ama 4 ethernet 1 usb girişi war yinede ) 2 pc im war ikisini de ethernetten bagladım ethernetten baglayınca cd yuklemesine gerek yok dediler zaten cd si de yok ) şimdi 2 pc de internete baglandı gorunuyo ag baglantılarımdan baktıgımda.. 2 pc de de 192.168.1.1 adresine girip artesin sitesine baglanıyorum..siteye girmeden onceki bölümü admin/adslroot şifresiyle gecebiliyorum..daha sonra quıck set up gibi bi bölüm war ordan next next dedigimiz bölümde kullanıcı adı şifremi yazıyorum @ttnet olanı altına da şifreyi.. daha sonra saveleyip reboot yapıyorum fakat internete yine baglanmıyor sayfa goruntulenemiyo dio tekrar next next dedigimiz bö lüme girdigimde kullanıcı adı ve sifrem i yazmıs olmama ragmen kullanıcı adı :guest şifre :guest olarak deişiyo yani ben kendi şifremi yazmadan onceki ayarlarına geri dönüyo bnce sorun bundan bnm yazdıgım sifre neden savelenmiyo olabilr arkadaslar lutfen acil yardım şimdiden tesekkurler....

International Affairs
25-08-2009, 19:10   |  #2  
International Affairs avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
4,659 mesaj

Şöyle kısa cümlelerle açıklasaydınız onu okuyana kadar!

asesbaşı
29-08-2009, 11:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
201 mesaj

dostum modemini resetle ve ayarlarını tekrar yap düzelir