Monitör vey ekran kartı ile alakalı sorun var ?

kadir034
21-04-2013, 15:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

samsung marka analog dvı çıkışı yok monitörüm var sync master E2220 model ekran kartı olarak nividia GeForce 9500 GT var masa üstü bilgisayarımda kullanıyorum nividia denetim masasını açık günceleme yap dediğimde hata veriyorum internetten kendim indirip kurduğumda kuruyor manuel olarak  ekran kartımdamı monitördemi sorun var bilmiyorum windowsu açtığımda masa üstündeki simgelerde gölge ve titreme oluyor masaüstündeki herhangi bir simgeye birkez tık yaptığımda yani seçtiğimde titreme olduğunu görmekteyim bu sorun monitördenmi ekran kartındanmı kaynaklı bilemiyorum bu konu hakkında bana yardımcı olursanız çok memnun olurum ? birde elimde ASUS 512 MB ATI EAX 2600 PRO HTDP DVI 128 BİT EKRAN KARTI var 2 adet dvı çıkışlı başka çıkışı yok çevirici ile monitörün analog girişini dvı girişine taksam görüntüde bir değişiklik olurmu olmazmı ve bu ekran kartı nasıl bir ekran kartıdır özellik olarak bana bu konular hakkında acilen yardım gerekiyor şimdiden yardımlarınız için teşekkür edrim ???

CemTnTn
21-04-2013, 18:36   |  #2  
CemTnTn avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
695 mesaj

9500GT'nin CD'si varsa driver'i CD'den kurmayı dene. yada Daha düşük (ve uyumlu) sürümleri araştır.

9500GT varken 2600'ü niye takıcaksın?

kadir034
22-04-2013, 07:07   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

ekrandaki simgeler deki titreme neden kaynaklı görüntüde de kötü bir görünüm oluyor driver cd si yok internetten driveri indirebiliyorum ama yine yüklediğimde gene aynı hatayı veriyor