Monster ve Alienware...

XXxosmanxXX
07-11-2009, 18:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Arkadaşlar ben bayağı bir araşırma sonucunda bu iki laptop markasın dan birini almaya karar verdim. Sorularım:

1. Bu notebookları nerden, hangi mağazadan, veya hangi internet sitesinden sorunsuzca alabilirim?

2. Bu markaların yetkili servisi nerelerde (Ben Eskişehir'de ikamet ediyorum)

Bu sorduklarımı ister iki markaya göre isterse sadece birisi hakkında bilginiz varsa onunla ilgili cevaplayabilirsiniz.

alien_fx
07-11-2009, 18:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj

ikisinide internetten alabilirsiniz. alienware amerikada. türkiyede yok. monster laptop uda su siteden alırsın ;
http://www.fokusbilgisayar.com/asp/index.asp

XXxosmanxXX
07-11-2009, 19:20   |  #3  
OP Taze Üye
15 mesaj

Peki bilgisayara bir şey olduğuna yetkili servisine nasıl ulaşabilirim? (monster)

Son Düzenleme: XXxosmanxXX ~ 07 Kasım 2009 19:21
XXxosmanxXX
07-11-2009, 19:49   |  #4  
OP Taze Üye
15 mesaj

cvp yok mu?

alien_fx
07-11-2009, 20:14   |  #5  
Yıllanmış Üye
5,671 mesaj

var. bişiy olursa netten mail yollarsın. ama riskli iş. bence elinle alabileceğin bi marka seç hp,samsung vs.

facebook
07-11-2009, 20:38   |  #6  
Üye
59 mesaj

alienware dell in şirketi burda varmı bilmem monster fokus un,servisi sorabilirsin

infoman
10-11-2009, 12:21   |  #7  
infoman avatarı
Yıllanmış Üye
2,884 mesaj

Alienware Türkiye dahil bir çok ülkeye internetten satış yapmıyor, satın al seçeneğinde adres bilgilerinizi girdiğiniz bölümde Türkiye seçeneği yok. Alienware ancak ABD den tanıdığınız biri yardımıyla getirtebilirsiniz ve Türkiye'de her ne kadar DELL mahsulü bir ürün olsa da TEKNİK SERVİS DESTEĞİ YOK, ancak sahip olmanız durumunda arızalı ürününüzü kargoyla geri yollayarak ve uzun görüşmeler sonucunda tamir ettirme olasılığınız var fiyat biraz kabarık olur. </p
Monster laptop kullandım performansına diyecek yok fakat üst modellerden 1,5 saatlik pil ömrü bile bekleme, adaptörü ise adaptör mü yoksamahalle trafosumu belli değil yani o kadar büyük bir adaptörü var. Isı değerleri ise performansla doğru orantılı ayrıca teknik servis hizmeti 10 üzerinden 1.Alacağın cihazın artılarını araştırdığın kadar eksilerini de araştır benim gibi pişman olma :D

alien_fx
10-11-2009, 14:04   |  #8  
Yıllanmış Üye
5,671 mesaj
Alıntı: facebook  
alienware dell in şirketi burda varmı bilmem monster fokus un,servisi
alienware bağlı. ama ayrı şirketler. sorun olursa çözüleceğini sanmam.

Azmi MENGÜ
10-11-2009, 17:20   |  #9  
Üye
96 mesaj
Alıntı: infoman  
Alienware Türkiye dahil bir çok ülkeye internetten satış yapmıyor, satın al seçeneğinde adres bilgilerinizi girdiğiniz bölümde Türkiye seçeneği yok. Alienware ancak ABD den tanıdığınız biri yardımıyla getirtebilirsiniz ve Türkiye'de her ne kadar DELL mahsulü bir ürün olsa da TEKNİK SERVİS DESTEĞİ YOK, ancak sahip olmanız durumunda arızalı ürününüzü kargoyla geri yollayarak ve uzun görüşmeler sonucunda tamir ettirme olasılığınız var fiyat biraz kabarık olur.

Monster laptop kullandım performansına diyecek yok fakat üst modellerden 1,5 saatlik pil ömrü bile bekleme, adaptörü ise adaptör mü yoksamahalle trafosumu belli değil yani o kadar büyük bir adaptörü var. Isı değerleri ise performansla doğru orantılı ayrıca teknik servis hizmeti 10 üzerinden 1.Alacağın cihazın artılarını araştırdığın kadar eksilerini de araştır benim gibi pişman olma :

oyun için monster laptop'u önermezmisiniz?

bu arada arkadaşa cevabını vereyim
yukarda arkadaşın vermiş olduğu fokusbilgisayar link'inden alabilirsin monster laptopları.İstanbul/Kadıköy'de yerleri

alien_fx
10-11-2009, 17:25   |  #10  
Yıllanmış Üye
5,671 mesaj

monster laptopu ben önermem. oyunlar için laptopu önermem. monster araba fiyatına. 4 milyara laptop mu alınır ?!