mouse um çalışmıyor

aliozka
14-06-2008, 23:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bilgisayarımın çalışmasında hiçbir sorun yok ama faremi kullanamıyorum. ekranda fare işareti yer almıyor, usb girişli mouseları da denedim ama sonuç alamadım. servis, bilgisayar aksamlarında problem yok işletim sisteminde bozukluk olduğunu söylüyor. ne yapmalıyım?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
casper alfa
windows vista starter

ANADOLU
16-06-2008, 15:24   |  #2  
Yıllanmış Üye
249 mesaj

klavyeniz çalışıyorsa ki çalışıyor sanırım böyle bir sorununuz yok.
servistede götürmüşsünüz öyleyse küçük bir masrafla çözüm şöyle olabilir 5ytl ye satılan çeviriciler var klavye yerine takılan hem klavye hemde mausenizi rahatlıkla kullanbilirsiniz.

Ayrıca biosdan mausenin enabled konumdan ps/2 aygıtlarının olmasına lütfen bir bakın kapalı ise zaten çalışmayacaktır.

serkanaslan
17-06-2008, 00:59   |  #3  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

arkadaşım belki usb girişinde bir sorun olabilir başka bir usb girişine tak yine olmazsa mausu değiştirmen gerekiyor

omer_6134
17-06-2008, 01:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
ANADOLU
servistede götürmüşsünüz öyleyse küçük bir masrafla çözüm şöyle olabilir 5ytl ye satılan çeviriciler var klavye yerine takılan hem klavye hemde mausenizi rahatlıkla kullanbilirsiniz.

Ayrıca biosdan mausenin enabled konumdan ps/2 aygıtlarının olmasına lütfen bir bakın kapalı ise zaten çalışmayacaktır.

AlkışAlkışAlkışKatılıyorum...

ben_mrt
17-06-2008, 19:21   |  #5  
Taze Üye
8 mesaj
ANADOLU

aynen katılıyorum

yalnız bizim buralarda o çeviriciler 3 ytl KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkahaAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkışAlkış

Son Düzenleme: ben_mrt ~ 17 Haziran 2008 19:22