Mozilla Firefox başlangıç hatası sorunu

nougen
03-11-2009, 14:48   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
45 mesaj

Mozilla tarayıcıyı açarken resimdeki sorunla karşılaşıyorum, acaba sorun neden kaynaklanıyor ve nasıl çözebilirim?
Teşekkürler.

Burak Torun
03-11-2009, 18:11   |  #2  
Burak Torun avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,679 mesaj

Firefox'u Your Uninstaller ile kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin...

Ygz79
03-11-2009, 19:15   |  #3  
Yıllanmış Üye
297 mesaj

garip normal windows kaldırıcısı ile de kaldırıp yüklersende olur templeri de sil :D
templerde cookiler kalıyor

Nicoll
03-11-2009, 21:22   |  #4  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Firefox'u tamamen kaldırdıktan sonra güncel bir antivirüs ile tarama yap... Sonra Firefox'u buradan indirip tekrar kur.

Görünüşe göre hiç eklenti kurmamışsın, NoScript ve
Adblock Plus eklentilerini de kur.

Son Düzenleme: Nicoll ~ 03 Kasım 2009 21:24
zxsel
03-11-2009, 23:13   |  #5  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

firefoxu ust surumu varsa yukle yada revo ununstall turkce program ıle kaldır pc den ama revo ıle cunku onda kaldırıken gerı kalıntı bırakmadan kaldır modunu sec  ılerı ılerı de kaldır hıcbır kalıntı bırakmaz tabıı kalıntı lıstesı cıkcak karsına hepsını ısaretle  kaldır pc yı yenden baslat tekrar ındır kur fırefoxu elındekı setup tan degıl de yen ılınkten ındır explorerden   kur buyuk ıhtımal duzelcektır

falconer
03-11-2009, 23:51   |  #6  
Yıllanmış Üye
704 mesaj
Alıntı: zxsel  
firefoxu ust surumu varsa yukle yada revo ununstall turkce program ıle kaldır pc den ama revo ıle cunku onda kaldırıken gerı kalıntı bırakmadan kaldır modunu sec  ılerı ılerı de kaldır hıcbır kalıntı bırakmaz tabıı kalıntı lıstesı cıkcak karsına hepsını ısaretle  kaldır pc yı yenden baslat tekrar ındır kur fırefoxu elındekı setup tan degıl de yen ılınkten ındır explorerden   kur buyuk ıhtımal duzelcektı
Revo uninstall kaldırdığı programla alakası olmayan dosyaları silme listesine alabiliyor. Lütfen bunu göz önüne alarak tavsiyede bulunalım. Başıma geldi oradan biliyorum.

Boracalin
04-11-2009, 00:34   |  #7  
Boracalin avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 8
1,592 mesaj
Alıntı: falconer  
Revo uninstall kaldırdığı programla alakası olmayan dosyaları silme listesine alabiliyor. Lütfen bunu göz önüne alarak tavsiyede bulunalım. Başıma geldi oradan biliyorum.
Hadi canım 1-1,5 senedir öyle birşey yaptığına şahit olmadım revo'nun...
Ama CCleaner o dediğini yapıyor , gerçi oda bir sefer başıma geldi....

Ama revo  kullanırken dikkat etmek lazım kaldırmak istediğin programın uninstaller'ını çalıştırıyor o noktada kaldırım tamamlandıktan sonra bazı programlar yeniden başlatalım mı diyor , sakın evet demeyin hayır deyip revo'nun temizliği bitirmesi için ileri-hepsini seç-sil kombinasyonlarını kullanın sıra ile ok...

falconer
04-11-2009, 00:44   |  #8  
Yıllanmış Üye
704 mesaj
Alıntı: Boracalin  
Hadi canım 1-1,5 senedir öyle birşey yaptığına şahit olmadım revo'nun...
Ama CCleaner o dediğini yapıyor , gerçi oda bir sefer başıma geldi....

Ama revo  kullanırken dikkat etmek lazım kaldırmak istediğin programın uninstaller'ını çalıştırıyor o noktada kaldırım tamamlandıktan sonra bazı programlar yeniden başlatalım mı diyor , sakın evet demeyin hayır deyip revo'nun temizliği bitirmesi için ileri-hepsini seç-sil kombinasyonlarını kullanın sıra ile ok...

Sana yalan borcum mu var arkadaşım? Ne sildiğini okumadan, incelemeden silme onayı için tik atmayın demek çok mu zor? Ayrıca uzun zamandır ve şuan ben de revo kullanıyorum. Programı kötülemiyorum, gayette güzel ve gerekli bir program.

Son Düzenleme: falconer ~ 04 Kasım 2009 01:02