mp3 isimleri...

ghent
03-12-2009, 00:18   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Arkadaşlar sürekli mp3 dosyalarının isimlerini değiştirip durmama rağmen,benim yazdığım dosya ismi dışında isimler çıkıyor kitaplık veya iPod gibi bir alette..Sonra baktım ki "Özellikler" kısmında Ayrıntılar sekmesinde "Dosya" diye bir bölüm var , ve oradaki isim değiştirilemiyor..Bunu nasıl değiştirebilirim?

iPod da çalan şarkının www.warez gibi isimleri olmasını istemiyorum :(

Mehmet Kök
03-12-2009, 04:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

Dosya Sağ Tıklayın Salt Okunuru İptal Edin Dosya İçeriğine Hepsini Seç Özellikleri Açın Yukarıdaki İşlemi Uyguladıktan Sonra Sanatçı İsmini Yazın Tamam Diyerek Çıkın Bütün İçeriğini Temizleyecektir Bu İşlemde Sorunlu Mp3'leri Ortaya Çıkarır Hata Verenleri Ayırın Bunları Nero İle Tekrar Mp3 Yaparsanız Zararlı Kodlardan Kurtulursunuz Kolay Gelsin.

Son Düzenleme: Mehmet Kök ~ 03 Aralık 2009 04:55
seckin_kaya
03-12-2009, 08:24   |  #3  
seckin_kaya avatarı
Yıllanmış Üye
1,065 mesaj
Alıntı: rootorigin  
Dosya Sağ Tıklayın Salt Okunuru İptal Edin Dosya İçeriğine Hepsini Seç Özellikleri Açın Yukarıdaki İşlemi Uyguladıktan Sonra Sanatçı İsmini Yazın Tamam Diyerek Çıkın Bütün İçeriğini Temizleyecektir Bu İşlemde Sorunlu Mp3'leri Ortaya Çıkarır Hata Verenleri Ayırın Bunları Nero İle Tekrar Mp3 Yaparsanız Zararlı Kodlardan Kurtulursunuz Kolay Gelsin.ntı] BeğendimBeğendim