Mp3leri host edebileceğim site? yardım

Ahmet Ertuğrul
04-04-2009, 14:27   |  #1  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,651 mesaj

Arkadaşlar playlist.com a üye oldum. Orada kendi müzik listemi oluşturup girdiğim bir sitede kullanıyorum fakat şöyle bir sorunum var. Listeme koyabildiğim şarkılar siteden bulabildiklerimle sınırlı, bir süre sonra linklerinin kırılması da cabası.

Bildiğiniz mp3 upload edip, urlsiyle host edebileceğim bir site var mı? Üyelik istemezse, ve upload ettiğim dosyaları public yapmayan bir site olursa daha iyi olur.

Ya da google blogger la bir blog oluştursam, müziklerimi bolguma upload ve oradan host etme şansım var mı? Ya da başka bir blogta?

denemeee
04-04-2009, 14:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
274 mesaj

http://www.musicuploader.org/ bu site var kullanıslı bı sıte umarım ısıne yarar Göz kırpma

Ahmet Ertuğrul
04-04-2009, 15:43   |  #3  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

İlgin için teşekkür ederim öncelikle.

Bu siteyi biliyorum, iki farklı mp3 denedim, aldığım linkleri playlist.com kabul etmiyor. Başka bilen var mı?

Son Düzenleme: Ahmet Ertuğrul ~ 04 Nisan 2009 15:44
man on the moon
04-04-2009, 19:06   |  #4  
man on the moon avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,151 mesaj

arkadaşım bence last.fm kullan. Senin skropladığın müziğe göre kendi radyonu yada sana önerilen müziklerden bir radyo kanalı oluşturuyor. istediğin yerden dinlersin. bunun için tek gerekli şey se yeterince müzik dinlemek.

Ahmet Ertuğrul
04-04-2009, 19:16   |  #5  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Skroplamak???

Teşekkürler, anladığım kadarıyla bu dediğin siteden istediğim zaman sevdiğim müzikleri dinleyebiliyorum fakat müzik upload ve host edilmiyor. Doğru mu anlamışım?

Şimdi şöyle. Ben müzik dosyalarımı upload edeceğim. Daha sonra upload ettiğim yerden aldığım linki playlist.com a vercem. Sonra o şarkıyı müzik listeme eklicem. Müzik listemi sonra istediğim sitede profilimde yayınlıcam.(mümkün olan sitelerde)(kullandığım bir sitede var bu özellik, müzik listesi koyma, profilime)

Ahmet Ertuğrul
05-04-2009, 12:26   |  #6  
Ahmet Ertuğrul avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,651 mesaj

Başka yardım edebilecek arkadaş?