mp4 player ı web cam oalrak kullanma

HPQ-User
13-04-2008, 09:17   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

suikast sormuş:
askerlık zmanında almıs oldugum uzerınde sony yazan sonrada cakma sony dıye nıtelendırdıgım bır cıhazım var ben bunu anlık mesajlasmasırasında web cam olarak kulllanabılırmıyım
uzerınde dv mp4 mp3 felan yazıyor aynı zamanda pc den vıdeo aktardıgımda vıdeoyu acmıyor dosyayı atıyorum dosya gozukuyor uzerınde soru ısaretı belırıyıor ısısn ılgıncı mp3 calıyor fakat mp4 calmıyor gunduz cekımı ıyı yanı kaera kadıda var fakat yapamadım gıttı

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
asus k8n
amd 64 3000
160sata
cdrw
dvdrw
mozılla fırefox

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.8.1.12) Gecko/20080201 Firefox/2.0.0.12

uGuR.uK
13-04-2008, 19:42   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

ya kusura bakma ama soru cok karısık; sendeki mp3/mp4 player'mı yoksa sony dijital kameramı? sade oynatıcılarda kamera olmazki, yok sendeki oyle degilde dijital kameraysa pcden gelen videoların acılmaması normal cunku onlar sadece kendi cektiklerini oynatır pc'dekiler farklı codeclerde olur genelde. normal bi oynatıcı ise firmware'da bi sorun olabilir, cihazın isletim yazılımından onarım veya güncelleme yapabilirsin. yada kameraya attıgın dosyaların codec'lerinde uyuşmazlık olursa ondanda acılmayabilir ki bide "cakma" demişsin bole sorunların olması dogal...

cevap biraz karısık oldu ama kusura bakmican artık senin sorunda karısıkGülümseme

suikast_81
15-04-2008, 23:33   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
107 mesaj

ya hemserım baksim di cevap verdıgın ıcın tesekurler ben sole anlatayım uzerınde v 85 yazan bır mp4 player bu alet zannedıyorum kı cakma cunku aldıgımyerlerde butur seyler satmaları gucc aslına bakarsan mp4 player oldugundan da suphelıyım agrının dogu beyazıt ılcesınden aldım bu aletı oradakı pazarları belkı bılırsın yanı anlıycan kek gıbı atladık vs amac ordan hedıye getırmektı sahıbıne ulastırdımda bu cakma dıyınce baktın sony sıtesınde bole bır alet yok ordan sana  cakma dedım
aynı zamanda ve butur sorunla uzmanına sorun!a sorumu ılettım nasıl bır cozum bulabılrız bunu mp3 harıcınde bır format desteklegını ve yahut codek eklemek gerekırse bunu nasıl eklıcem ve nerden ındırcem vs vs vs aynızamanda madem bende patladı bunu deegerlendırme acısından camera cekımıde olduguna gore msn de kullanmak ıstyırum ama nasıl kullancam sımdı heralde acıktır  tesekkurler....