mp4 upgrate

kudo
22-07-2007, 11:34   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
807 mesaj

abi bende sahte 1 gblik hafıza girişli sony var herşewy doğru çalışıyor ama videoları açmıyor her formatı denedim mp4 ultimate diye bi proğram var onunla guncelleme yaparsam alete bişey olurmu format cd si gibi şeyleri yok giderse ne yapacam lütfen yardım

DarkRedAnger
22-07-2007, 15:22   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

sahte sony mp4 ten bende de var. benimki asf formatını çalıştırıyor ancak herhangi bir converter dan çevrilen asf yi oynatmıyor. sadece çip üreticisinin orjinal programı "SunPlus PMP Transcoding" tarafından convertlenen videoları açabiliyor. Bence bir denemelisin. Benimki 2.5" lcd ekranlı 512 mb hafızalı sony mp4 tü. pc ye taktığımda sunplus olarak görünüyordu sahte olduğundan. o yüzden sadece bu programın convertleri çalışıyor mp4 te. çok basit ve kullanışlı bir program her hangi bir videoyu kolay bir şekilde asf ye dönüştürebilirsin. programda bad (kötü), normal ve best (en iyi) görüntü ayarları da var. görüntü kalitesine göre video boyutu (mb cinsinden) da değişiyor. bir keresinde 512 mb a 2 film bile sığdırmıştım mükemmel kalitede. bence bu program işini görür. nette araştırırsan bulursun.

araştırmana gerek kalmadı ben kendi elimdekini paylaştırdım.

Download Link:

Password:
DarkRedAnger

Program freeware (ücretsiz) dir.

KULLANIMI:

http://www.premier.com.cn/tech/060122/12.jpg

Resimde gördüğün 1.seçenekten "media mode"u seç
2. bölümde ses kalitesini tercihe göre seç
3. bölümde video kalitesini seç
4. bölümde "browse"a basarak dönüştüreceğin video yu seç.
output bölümünde de yeni asf formatlı videonun kaydedileceği yeri seç ve 5. bölümdeki convert e tıkla.

hepsi bukadar.

Bu arada o bahsettiğin upgrade i sakın yapma sahte olduklarından çöküyor aletler. sonra içini açıp kısadevre falan yaptırmak gerekiyor çok zor iş sakın uğraşma..

Son Düzenleme: DarkRedAnger ~ 22 Temmuz 2007 15:53
benersince
23-07-2007, 09:45   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj

sahte sonylerde yanlış güncelleme sonucu flash kart yada buna benze arzalar yogunlukta görünmekte bencede o güncellemeyi yapmayınız

gakkos1000
13-08-2007, 12:27   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşım sendeki cihazdan bende de var ben BlazeVideoMagic v2.0 programı kullanıyorum kullanımı kolay istersen bide bunu dene. Ayrıca bu cihazlar web cam olarakta kullanılabiliyor bilmiyorum bilgin var mı.sunplus_spca536 driver i kurduğunda cihazı açıp video menüsünü seçtikten sonra usb kabloyu tak cihaz ekranında pc device yazar bu durumda web cam olarak kullanabilirsin yada bilgisayara video kaydı yapabilirsin