MPEG coderli Tv kartı şart mı?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
alte
12-02-2005, 10:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Panasonic Gs120 DV kamera aldım. Kameradaki görüntüleri PC'ye atıp beğendiklerimi görüntü kaybı olmadan klip yapır DVD'de saklamak istiyorum. 1. sorunum USB 2.0 girişine kamerayı taktım kamerada ki fotoğrafları okuyor ama hareketli görüntüleri göstermiyorUSb disconnect diyor,sonra kameranın yazılımı çalışıyor ve kamera bulunamadı deyip COM1,2,3 arıyor bulunamadı diyor. Driverları yeniden yükledim yine olmadı2. sorunum bu görüntüleri becerip PC'ye aktarabilirsem görüntü kalitesi bozulmadan saklamak için snazzi card Ya da daha ucuz ve multifonksiyonel MPEg coder li Tv kartı Mı almalıyım?

jaina
12-02-2005, 19:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,406 mesaj

Benim bildiğim kadarı ile ie1334 ile görüntü aktarılıyor.

Usb üzerinden güzel olmuyormuş, ayrıca aldığın kameranin kullanma kılavuzundaki yönergeleri izledin mi?
Belki birşeyi esksik yapmışsındır, çünkü usb üzerinden görüntü aktarmak, 2.0 dahi olsa yavaş olur.

kane
16-02-2005, 17:56   |  #3  
Üye
92 mesaj

birde usb nin dirayvirlarini tekrar yukle istersen ben birkere karsiladtim telefonumu bagladigimda baglandi gosteriyor ama veri aktarimi yapmiyor usb yi kontrol et derim ve birde program sitesinin birinden filim yakalayici programlar var ayni zamanda formatlarini degistiriyor birde onu yukleyip onunla acmaya calis