MSI Ambient Link şimdi MONSTER HUNTER WORLD'da

Zatara14
10-04-2020, 16:50   |  #1  
Zatara14 avatarı
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2018

MSI Ambient Link şimdi MONSTER HUNTER WORLD: ICEBORNE’da.

[9 Nisan, 2020, Taiwan] Dünyanın lider PC donanım markası MSI, dünyanın en büyük oyun yayıncılarından CAPCOM ile birlikte MONSTER HUNTER WORLD: ICEBORN oyununda MSI Ambient link özelliğini sunuyor. Artık oyuncular muhteşem canavarlarla savaşırken kendilerini tehlikeye daha yakın hissedecekler.MSI’ın özel Mystic Light Sync yazılımına dahil olan Ambient Link, yepyeni işlevleri ve MONSTER HUNTER WORLD: ICEBORNE ile daha derin bir bağlantı kuruyor. Oyunda avlanırken ve canavarlarla savaşırken ışıklandırma sistemi de karakterinizin edindiği yeni beceriler, kullandığı farklı silahlar ve karşı karşıya kaldığı koşullara göre değişiyor.

Ambient Link, oyunun içinde gerçekleşen renk değişimlerine uyum sağlayan daha gerçekçi bir ortam sunuyor. Böylece oyun dünyasını oyuncunun RGB donanımı üzerinden oyun ortamına ve gerçek dünyaya taşıyor. Ambient Link, MSI Mystic Light ürünleri ile mükemmel bir senkronizasyona sahip. Ayrıca Nanoleaf ışık panelleri gibi ışıklandırma aksesuarlarına da uyum sağlıyor.

MSI Ambient Link yazılımını indirin:

https://www.msi.com/Landing/dragon-center-download
* Ambient Link, Dragon Center platformunun bir parçasıdır.

MONSTER HUNTER WORLD: ICEBORNE Hakkında

Monster Hunter World: ICEBORNE, dünya genelinde 12 milyonun üzerinde satılan ve Capcom klasiği Monster Hunter: World serisinin genel satış rakamını 53 milyona yükselten bir uzantıdır. Oyuna yapılan bu devasa eklenti, orijinalinin bitişini takip ediyor ve farklı, buzul bir ortamda yeni bir hikaye ve canavarlara ek olarak yepyeni oyun seçenekleri ile geliyor.

Kaynak: https://monsterhunter.fandom.com ... ter_World:_Iceborne  

Resmi web sitesi: https://www.monsterhunter.com/world-iceborne/  

STEAM üzerinden satın almak için: https://store.steampowered.com/a ... ter_World_Iceborne/

CAPCOM Hakkında

Capcom Co., Ltd. Japonya merkezli bir çok uluslu video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketidir. Street Fighter, Mega Man, Resident Evil, Devil May Cry, Onimusha, Dino Crisis, Dead Rising, Sengoku Basara, Monster Hunter, Breath of Fire ve Ace Attorney gibi video oyunu serileri ile tanınmaktadır. According to report of Metacritic.com raporlarına göre CAPCOM, 2019 yılında dünyanın en büyük 5 oyun yayıncısı arasındadır.

Kaynak: https://en.wikipedia.org/wiki/Capcom

Son Düzenleme: Zatara14 ~ 10 Nisan 2020 16:50 Neden: