Msn Açılırken Kilitlenme

metafiz
19-08-2008, 14:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

Arkadaşlar herkese merhaba.Msn i açarken ekran her seferinde mutlaka kısa bir süreliğine yeşil oluyor.Bazende ekran tamamen yeşil olup kilitleniyor.Msn i güncelledim sitesinden ama sorun hala devam ediyor.Kaldırıp tekrar kurdum aynı sorun yine devam ediyor.Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim önerisi olan var mı?Şimdiden teşekkürler

Feel Good
19-08-2008, 14:45   |  #2  
Yıllanmış Üye
2,688 mesaj

virüs olabilir kaspersy ile tarat. Bi de ccleaner programı ile temizlik yap. Auslogics disk defrag programı ile de diski birleştir. Eğer bunlar da olmadıysa format!

metafiz
19-08-2008, 14:49   |  #3  
OP Taze Üye
16 mesaj

Virüsle alakası olduğunu sanmıyorum.Bu durum çok öncelerden beri var.O zamanlar pek önemsememiştim.Ondan sonra çok format attım.CCleaner dahil birkaç program daha kullanıyorum aynı mantıkla çalışan.Ama artık çok sinir bozucu birşey olmaya başladı.İlginç bir problem var ama çözemedim.

volkandll
19-08-2008, 15:41   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

Arkadaşlar ne alkası var ya virüsle falan ne alkası var.
Biliyorsunuz ki kullanıcı propertiesleri burada
"C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft/Messenger"
saklanır siz bunları sildiyseniz(program veya manuel) her defasında bağlanırken geçikme olcaktır.Ayrıca deep freeze vb. bişi kullanıyorsanız yine aynı şeyi yaşarsınız.MSN ve tüm sorularınız için "plaka80@hotmail.com" adrese yazabilirsiniz

metafiz
19-08-2008, 16:40   |  #5  
OP Taze Üye
16 mesaj

@volkandll

Virüsle alakası olmadığı belli zatende senin söylediğin yeri bırak silmeyi bir kere bile girmişliğim yok oraya.Farklı birşeyler var.Google da arattırdım bir kişi daha benimle aynı sorunu yaşamış ama o sanırım fake bir msn yüklemiş.Ben msn in kendi sitesinden indirmiştim.Hatta bugün emin olmak için bir daha indirdim ama yok aynı problem devam ediyor.

Son Düzenleme: metafiz ~ 19 Ağustos 2008 16:41
ferroburak
23-08-2008, 03:24   |  #6  
Yıllanmış Üye
145 mesaj
volkandll
Arkadaşlar ne alkası var ya virüsle falan ne alkası var.
Biliyorsunuz ki kullanıcı propertiesleri burada
"C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Microsoft/Messenger"
saklanır siz bunları sildiyseniz(program veya manuel) her defasında bağlanırken geçikme olcaktır.Ayrıca deep freeze vb. bişi kullanıyorsanız yine aynı şeyi yaşarsınız.MSN ve tüm sorularınız için "plaka80@hotmail.com" adrese
Sağol hocam silmeyip deneriz.