msn flood

altaytuna
30-06-2007, 23:29   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
250 mesaj

Arkadaşlar iki gündür live messenger ile kişi listelemdeki kişilerden biriyle görüşürken araya" sana msn flood yapmaya alşıtım" şeklinde bir mesaj giriyor...

Önce karşıdaki kişinin gönderdiğini zannettim...ama karşıdan yani konuştuğum kişiden gelmiyormuş...

Acaba bu nedir....
Son zamanlard ortaya çıkan msn hackleme luzumsuzluklarından birimi acaba....

Öyleyse bunu nasıl önleyebilirim...

Bilgisayarımda güncel avast 4,7 pro ve zone alarm var...

Ayrıca messenger plus ve discovery messenger eklentileri de yüklü...

Selamlar.....

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 30 Haziran 2007 23:39
BOOMFUNKMCS
30-06-2007, 23:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

"Açıklama: Listemizdekileri şaşırtmanın vakti geldiyse o zaman hemen işe başlayalım. Mesela, bizi listesine ekleyenler, bizim online olduğumuzu belirten mesaj penceresini aynı anda 10 defa alsın. Bunu yapmak çok kolay Gelen pencerede sizin nickiniz görünecektir. Sol tarafta bulunan rakamlar, kaç pencereyi üst üste göstermek istediğinizi belirtiyor. Bir rakam seçtikten sonra "FLOOD NOW!!!" butonuna bastığınızda sizi listesine ekleyen kişilerin masaüstü aşağıdaki gibi olacaktır.""indirici"

karşındaki nin bir oyunu bu!

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 30 Haziran 2007 23:46
ayakturk
01-07-2007, 00:01   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj
BOOMFUNKMCS
"Açıklama: Listemizdekileri şaşırtmanın vakti geldiyse o zaman hemen işe başlayalım. Mesela, bizi listesine ekleyenler, bizim online olduğumuzu belirten mesaj penceresini aynı anda 10 defa alsın. Bunu yapmak çok kolay Gelen pencerede sizin nickiniz görünecektir. Sol tarafta bulunan rakamlar, kaç pencereyi üst üste göstermek istediğinizi belirtiyor. Bir rakam seçtikten sonra "FLOOD NOW!!!" butonuna bastığınızda sizi listesine ekleyen kişilerin masaüstü aşağıdaki gibi olacaktır.""indirici"

karşındaki nin bir oyunu bu!

biraz daha ayrıntılı açıklama mümkün mü? gelen pencere, sol taraftaki rakamlar? flood now butonu nerede? teşekkürler

BOOMFUNKMCS
01-07-2007, 00:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj

daha fazla ayrıntı veremem çünkü kullanmadım.sadece arama motorlarında hakkında bunu buldum.anladığım kadarıyla bu programı yükleyen kişi msn de karşılıklı konuştuğu kişiye bir tür kendince eğlence amaçlı kızdıracak oyunlar yapıyor.

altaytuna
01-07-2007, 00:09   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
250 mesaj

biraz bende baktım netten,,
BOOMFUNKMCS in dediği gibi birşeyler yazıyor...
bunun ilgili birde proğram gibi bir şey varmış.

Peki bunun kimden geldiğini nasıl anlarız?

bir tehlikesi var mı?

BOOMFUNKMCS
01-07-2007, 00:14   |  #6  
Yıllanmış Üye
3,373 mesaj
altaytuna
biraz bende baktım netten,,
BOOMFUNKMCS in dediği gibi birşeyler yazıyor...
bunun ilgili birde proğram gibi bir şey varmış.

Peki bunun kimden geldiğini nasıl anlarız?

bir tehlikesi var mı?

ne tür amaçlarla kullanılabilir bilmiyorum ama bence tehlikesi olmaz.çünkü karşındakine sinirlendirici amaçlı yapılan küçük oyun amaçlı bir yazılım bu.

altaytuna
01-07-2007, 00:30   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
250 mesaj

Biraz daha araştırdım bu olayı...

Karşı tarafa zararlı bir gönderme imkanı da var herhalde...

Bu arada galibi bu işlemi msn adresimi bilen yada msn adresim kişi listesinde kayıtlı olan biri yapıyor...

Büyük bir ihtimalle beni engellediği yada kendini çevrimdişı gösterdiği için de göremiyorum....

Selamlar.....