MSN Icin Yardim Lütfen

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
emoz159
17-02-2006, 22:42   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 3
96 mesaj

Selamler herkese...

MSN Messenger'da (7.5 in en son cikan hali) arkadaslarim ban Titresim yolladiginda veya animasyonlardan herhangi bir tane yolladiklarinda bu otomatik olarak calismiyor. Animasyonlari kendim calistirmam gerekiyor. Titresim ler ise sadece yazi olarak cikiyor karsima. Ayrica Film izlerken ileti yollandigi wakit önceden uyari yollamasina ragmen son zamanlarda uyari yollamiyor.
Baska nedenlerden dolayi bilgisayari formatladim. Bu seferde Windows XP'de Ses ayarlarini düzenlerken MSN icin sadece Yeni Mesaj Sesini kapattim. Kapatirken bana bir soru sordu fakat hic dikkat etmeden evet dedim. Bunun etkisi warmidir bilmiyorum ama MSN deki problemlerim halen dewam etmekte. Bu titresim ve otomatik animasyonlari oynatma olayini nasil cözebilirim. Yardim edebilirseniz cok sevinirim.

TT06
03-03-2006, 05:39   |  #2  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
726 mesaj

Macromedia Flash dan olabilir ama otomatik sorması lazım..macromedianın son sürümünü dene istersen..kolay gelsin

R02I4I5X
03-03-2006, 09:26   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
350 mesaj

Aşağıdaki gösterdiğim kutucuklar işaretli mi ? Eğer değilse benim gibi otomatik olarak play olmaz.

Bunu bi kontrol et istersen.