MSN sifersi unuttum çok lazim

HPQ-User
08-08-2007, 22:39   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

realpower sormuş:
msn sifersin geri istiyorum

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
p2   32 ekran kartı  256 rem

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; SIMBAR Enabled; SIMBAR={79BF9E45-5291-435e-91D7-2A9C2753979A}; .NET CLR 1.1.4322; HbTools 4.8.4)

ExCeLLiuM
08-08-2007, 23:28   |  #2  
ExCeLLiuM avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,149 mesaj

https://accountservices.passport.net/uiresetpw.srf?lc=1055

yukarıdaki adrese gir. Açılan sayfaya msn hesabınızda kullandığınız email adresini girin. Ekrandaki güvenlik kodunu alt taraftaki kısıma yazıp DEVAM deyin.

Yeni bir sayfa açılacak, oradan;
Kendinize bir parola sıfırlama e-posta iletisi gönderin,
seçeneğini seçin. Bir sonraki sayfadan hangi mail adresine mailin yollanacağını belirliyorsun. Ardından İLETİ GÖNDER diyorsun. E-POSTA iletisi gönderildi penceresi çıkıntıktan sonra, mail hesabına giriyorsun. Hotmail ise hotmailden mynet ise mynetten ya da outlooktan vs. mail hesabına giriyorsun.

Microsoft Müşteri Desteğinden gelen maili açıp ilgili bağlantıyı tıklıyorsun.Yani üsteki 1. bağlantıyı.

Çıkan sayfadan MSN hesabında kullandığınız e-mail adresini yazıyorsunuz. Doğrulamadan sonra, yeni şifrenizi girmeniz için bir sayfa açılacak, orada istediğiniz şifreyi iki kutuya da yazıp DEVAM diyorsunuz.

Bir sorun çıkmamışsa, MSN hesabınızın şifresi değiştirilmiş olacaktır. Üstelik herhangi bir gizli soru ya da doğum tarihi girmenize gerek yok. Sadece mail adresiniz sayesinde bu işlemler gerçekleşiyor.

Son Düzenleme: ExCeLLiuM ~ 08 Ağustos 2007 23:31
testas
09-08-2007, 03:42   |  #3  
Yıllanmış Üye
138 mesaj

http://www.gezginler.net/modules ... messenpass&lid=2674

matrax551
10-08-2007, 20:42   |  #4  
Yıllanmış Üye
801 mesaj
KorsanNetTeam
https://accountservices.passport.net/uiresetpw.srf?lc=1055

yukarıdaki adrese gir. Açılan sayfaya msn hesabınızda kullandığınız email adresini girin. Ekrandaki güvenlik kodunu alt taraftaki kısıma yazıp DEVAM deyin.

Yeni bir sayfa açılacak, oradan;
Kendinize bir parola sıfırlama e-posta iletisi gönderin,
seçeneğini seçin. Bir sonraki sayfadan hangi mail adresine mailin yollanacağını belirliyorsun. Ardından İLETİ GÖNDER diyorsun. E-POSTA iletisi gönderildi penceresi çıkıntıktan sonra, mail hesabına giriyorsun. Hotmail ise hotmailden mynet ise mynetten ya da outlooktan vs. mail hesabına giriyorsun.

Microsoft Müşteri Desteğinden gelen maili açıp ilgili bağlantıyı tıklıyorsun.Yani üsteki 1. bağlantıyı.

Çıkan sayfadan MSN hesabında kullandığınız e-mail adresini yazıyorsunuz. Doğrulamadan sonra, yeni şifrenizi girmeniz için bir sayfa açılacak, orada istediğiniz şifreyi iki kutuya da yazıp DEVAM diyorsunuz.

Bir sorun çıkmamışsa, MSN hesabınızın şifresi değiştirilmiş olacaktır. Üstelik herhangi bir gizli soru ya da doğum tarihi girmenize gerek yok. Sadece mail adresiniz sayesinde bu işlemler gerçekleşiyor.

kendi msn'e zaten girilmiyo, diğer msn'inde adını değiştirdiyse parola sıfırlama e-posta iletisi nereye gelecek? o zaman yapacak bişey yok öle deil mi.olaya anında müdale etmek lazım.

matrax551
10-08-2007, 20:43   |  #5  
Yıllanmış Üye
801 mesaj

ben bunu şifre çalınmasına karşı söledim