Msn sorunu..

Iori_yaqami
30-01-2010, 23:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Öncelikle merhabalar..

2 gün önce yüklediğim GTA 4 oyunu için bilgisayarın tarihini 2008'e almam gerekiyordu. Tarihi ayarladığımda ise msn giremedim. Dün sistemi geri yüklediğimde geri geldi lakin bugün ne olduysa tekrar geri silindi. Tekrar yüklemek istediğimde ise bilgisayarımda msn'in kurulu olduğunu saptıyor ve bu yüzden msn kuramıyorum. Yardım ederseniz sevinirim. Şimdiden tşk'ler..

Not : Bilgisayarın antivirüs sistemi NOD 32'dir.

mcafee23 ayrılmıştır
30-01-2010, 23:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

msn tarih yanlış olduğunda açılmaz tarihi düzelt sorun kalmaz

incele
https://www.chip.com.tr/forum/msn ... 880_wp1.html#816537

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 30 Ocak 2010 23:56
stalone
30-01-2010, 23:59   |  #3  
stalone avatarı
Yıllanmış Üye
264 mesaj

saat ayarsız olunc msn ye girilmiyor malesef kardeşim.

mcafee23 ayrılmıştır
31-01-2010, 00:02   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj
Alıntı: stalone  
saat ayarsız olunc msn ye girilmiyor malesef kardeşim.

saat değil tarih (yıl ve ay)

zxsel
31-01-2010, 00:04   |  #5  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

en son gerı yukleme arıhıne yukle  sonrada   saat tarıh  ayarını  bugun yap sonrada pc yı yendne baslat oyle bak msn geldımı dıye eger gelmedı ıse  pc de de yuklu dıyorsa reegseeker adlı programı ındır yukle  turk bayragını ısaretle turcke acılsın program sonrada kayıt defterınde arayı tıkla reeg seeker ıcınde butun bunlar

kayıt defterı arama yerıne messenger yada msn yaz buldugu tum klasorlerı sıl ısartle hepsını sıl de  sonra gene tara kalan dıger klasorleırn en buyugu olan msn yada messenger klasorunu o sılemez adres yerını ordan bak gıt elle sıl yada guvenlı  modda sıl  bır daha tarat  reeg seeker ıle kalıntı kalmamıs ıse  pc yende baslat yenı msn yukle  

not: msn yuklemeden once revo ununstall programınıda yukle  turkcedır zaten  ordan da msn ıle lıve messenger ıle kı tum seylerı kladır ıle  kalıntı bırakmadan kaldırı secere kaldırmayıda denyebılırsın

Iori_yaqami
31-01-2010, 00:04   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: mcafee23  
msn tarih yanlış olduğunda açılmaz tarihi düzelt sorun kalmaz

incele
https://www.chip.com.tr/forum/msn ... 880_wp1.html#816537

Dostum tarihi ayarlı lakin msn açılmadığından kaldırıp tekrar yüklemek istedim. Buseferde bilgisayarımda msn'in yüklü olduğu söylüyor.

Iori_yaqami
31-01-2010, 00:10   |  #7  
OP Taze Üye
3 mesaj
Alıntı: zxsel  
en son gerı yukleme arıhıne yukle  sonrada   saat tarıh  ayarını  bugun yap sonrada pc yı yendne baslat oyle bak msn geldımı dıye eger gelmedı ıse  pc de de yuklu dıyorsa reegseeker adlı programı ındır yukle  turk bayragını ısaretle turcke acılsın program sonrada kayıt defterınde arayı tıkla reeg seeker ıcınde butun bunlar

kayıt defterı arama yerıne messenger yada msn yaz buldugu tum klasorlerı sıl ısartle hepsını sıl de  sonra gene tara kalan dıger klasorleırn en buyugu olan msn yada messenger klasorunu o sılemez adres yerını ordan bak gıt elle sıl yada guvenlı  modda sıl  bır daha tarat  reeg seeker ıle kalıntı kalmamıs ıse  pc yende baslat yenı msn yukle  

not: msn yuklemeden once revo ununstall programınıda yukle  turkcedır zaten  ordan da msn ıle lıve messenger ıle kı tum seylerı kladır ıle  kalıntı bırakmadan kaldırı secere kaldırmayıda denyebılırsı

Peki hemen deniyorum.

zxsel
31-01-2010, 00:15   |  #8  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
903 mesaj

burdan ındır bende de olmustu bır ara bu son msn de yukle dedımde yuklu msn dıyordu bayada ugrastırdı en sonunda reegseeker ıle yaptım bunu

http://www.inndir.com/RegSeeker-19165p.html

Son Düzenleme: zxsel ~ 31 Ocak 2010 00:17