msn spaces yardım lütfen

varsayilan
06-11-2007, 19:54   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
26 mesaj

arkadaşlar bi tane site var. bi kod veriyor bunu sitende yayınlaman için bu kodu yapıştır tamam diyor.

bende kodu alıp spaces de html bölümüne düzenle deyip oraya yapıştırıyorum sonrada yayımla düğmesine basınac bişey olmuyor.

tekrardan düzenleye bastığımda o daha önceden yapıştırdığım koun bir kısmı siliniyor.
bunu nasıl yaparım arkadaşlar bi yardım edin yaf.

site haber 7 diydi.
sitenin verdiği kodda aha bu. kayan yazı tipli.

işte ben bunu spacesde yayımlamak istiyorum ama olmuyor.

<iframe frameborder="0" src="http://sondakika.haber7.com/sondakika-marquee.php"
width="400" height="24" ></iframe>

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 06 Kasım 2007 20:28
by_L3v1s
21-11-2007, 19:26   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
59 mesaj

Arkadasım türkçe spaces html eki bu kodları kabul etmiyo. diyeceksinki bu nasıl olur.. adamlar böle yapmış diyecek bişeyimiz yok.. bu sorunu halletmek için hotmailine girip kişisel bilgilerden ülke = ABD, şehir = newyork, posta kodu=11100 olarak değişiyorsun.. kaydettıkten sonra hesabın ve spacesin ingilizce oluyo. spaces duzenleme yerını acıyosun. customize bolumunde add gatgets secenegıne tıklıyosun. daha sonra acılan sayfada spacese eklenmek uzere bır cok eklentı gelecek. hava durumu oyunlar daha bırcok sey işte. sen burdan html kutuvugunu tıklıyıp kendı sayfana koyacaksın.. butun kodları kabul edıyor.. ıstedıgın eklemelerı yaptıktan sonra. hotmaıl hesabını tekrar turkcelestırebılırsın. kolay gelsın..
ve bı tavsıye daha vereyım sakın ınternette dolasan custom html yazanları ekleme tamamen sorunludur, silinmıyor, spacesını berbat edıyor. buda benden tavsıye..