msn tekrar yükleyemiyorum

HPQ-User
04-03-2009, 11:18   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

blade_umt sormuş:
benim sorunum msn live vardı biliyosunuz ki vistada live geliyo msn 9 u yükledim bir süre kullandım ama daha sonra güncelleyin geldi günceleyin kapatıp msn açılmıyodu illa güncelle diyodu bende denetim masasında düzgün bir şekilde kaldırayım dedim ama kaldırırken geri yükleniyor diyo ve kaldırmıyo bekliyorum işlem bitiyo kaldırmıyo bende C:program files içinden bütün dosyalarını sildim daha sonra eski sürümünü yükleyim dedim yüklerken pc deki sürümünü silin geliyo ve yüklemiyo

pcyi yeni aldığım için garanti dışına çıkmasını istemiyorum o yüzden formatta atamam şimdi msn giremeyince mailde alamaz diyip mail atmamazlık yapmayın ben arkadaşıyım siz mail gönderin ben bakarım şimdiden yardımız için teşekkur ederim

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
3 gb ram dört çekirdekli işlemçi pentıum kaç ghz olduğu şuan aklımda değil 512 ekran kartı ati hd3400 olması lazım 500 gb hard disk

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/525.19 (KHTML, like Gecko) Chrome/1.0.154.48 Safari/525.19

SAİNT
04-03-2009, 16:53   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

vistanız orjinal ise bırakın güncellesin yoksa sorunu aşmanız zor olur ayrıca c/filestan kurulum dosyalarını silmek yazılımı sistemden kaldırmaz çünkü regedit kaydı dediğimiz bi bölüm mevcut ve burda her kurulan yazılımların anahtarları aktif durumdadır regedit kaydından silebilirsiniz anacak bu çok riskli yanlış bir silme işlemi size tekrar sistemi yeni baştan kurmanıza sebep olur ayrıca sisteme format atmak garanti kapsamı dışına çıkarmaz siz herhangi bir donanımı oynamadağınız sürece.
einizde cd varsa tekrar sistemi yenileyin aksine olursa msn 7.5 yükleyin ve msn kısayol üstünde sağa tıklayın özellikler deyin ve 2000 uyumluluğunda çalıştır deyip uygula tamam dedikten sonra msn 7.5 güncellemeden kullanabilirsiniz.

Banned
04-03-2009, 17:16   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

bu programı indirip msn ile ilgili tüm kayıtları sil gitsin daha sonrada istediğin sürümü yeniden kur.