msn ustaları buraya

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
free_x_man
11-07-2005, 17:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
475 mesaj

ustalar yaw herkeşler msn de chat yapıyo arkadaşlar buluyo manitalar ayarlıyo.yaw ben şu msn işini çözemedim.msn de nereden bulucaz bu manitaları yaw[:I]members.msn.com demeyin denedim ama hiç cvp vermiyorlarKarizmaGülümsemeKahkaha.ustalar siz nasıl beceriyonuz bu işi?bi anlatırmısınız?Kahkaha

theironman
11-07-2005, 17:54   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Böyle bir isteği bu forumda görmeyi hiç ummuyordum açıkçası, şunu söylemeliyim ki ben hiçbir zaman kız aramadım, her zaman belli ortamlara girersin, öyle birini tanır arkadaş olur ve o adımda sen ondan msn adresini istersin, hepsi bu. Mesela forumlar bunun için gerçekten ideal. Öbür türlü arkadaş arıyorum sitelerine de bak istersen, benim de msn üzerinden kız arkadaşım çok var ama hiçbirini böyle manita arıyorum havasıyla bulmadığı belirteyim... Bu cevabı pek yeterli bulduğunu sanmıyorum, bakalım, bekleyelim, belki bilen arkadaşlar çıkar...

hasansancar
11-07-2005, 17:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

şans free_x_man şansın olacak ki!

free_x_man
12-07-2005, 01:35   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
475 mesaj
alıntı:
Gönderen : elvis32

Böyle bir isteği bu forumda görmeyi hiç ummuyordum açıkçası, şunu söylemeliyim ki ben hiçbir zaman kız aramadım, her zaman belli ortamlara girersin, öyle birini tanır arkadaş olur ve o adımda sen ondan msn adresini istersin, hepsi bu. Mesela forumlar bunun için gerçekten ideal. Öbür türlü arkadaş arıyorum sitelerine de bak istersen, benim de msn üzerinden kız arkadaşım çok var ama hiçbirini böyle manita arıyorum havasıyla bulmadığı belirteyim... Bu cevabı pek yeterli bulduğunu sanmıyorum, bakalım, bekleyelim, belki bilen arkadaşlar çıkar...

bak arkadaşım yaşını bilmiyorum ama şu yazdıklarını okuyunca senin tahminen 29-35 yaş arası bir insan olduğunu ve hayatı çok ciddiye alan biri olduğunu tahmin ediyorum.msn de manita da bulunur arkadaş ta manita da zaten arkadaş değilmidir?dikkat ettiysen manita gibi biraz hoş duyunca insanın yüzünde basit bir gülücük oluşturan masum argo bir sözcük kullanıyyorum.hayatımda asla kız peşinde koşmadım çok ciddiyim.hele ki internetten kız bulma olaylarına hiç sıcak bakmıyorum açıkçası.ama sen sadece msn de nerden bulucaz manitaları yaw cümlesini kendine odak noktası olarak seçmişsin ve sadece o sözcüğe yoğunlaşmışsın.rica ederim sorumu bir kez daha oku ve öyle cevap ver.ben hep yahoo kullanırım yahoo da arkadaş bulmak çok kolay ama msn biraz karışık o bağlamda sordum bu soruyu.tekrar rica ediyorum o cevabı sil ya da düzelt çünkü sorunun böyle espiritüel bir yaklaşımla anlatıldığı masum bir konuya bence çok acımasız ve yarım yamalak okunarak cevap vermişsin.soruyu komple oku ve genel bir cevap ver lütfen.Kahkaha

khan.cross
12-07-2005, 02:13   |  #5  
Taze Üye
9 mesaj

ne manitası yaw? sen az çapkın değilsin haaa, seni zampara seni!

hasansancar
12-07-2005, 09:22   |  #6  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

yanında olmayan kızdan hayır gelmez boş hepsi bi gün senle diğer günü Allah bilir.beni dinliyorsan boş ver sanal arkadaşlığı!

theironman
12-07-2005, 09:31   |  #7  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

yazdığımı değiştirecek değilim, yazdığımdan hoşnut kalmayacağını da biliyordum ama yazımı senden esirgeyecek değildim ya, yazını tam olarak anladım ve ayrıca yaşıma gelince alakasız ama madem sözü geçti söylim; 20 yaşındayım. Yani senin halinden çok iyi anlayabilecek yaştayım diyelim. İşin esprisine gelince, benim yazdıklarıma da biraz sayı göstermeni isterim, çünkü bunlar benim düşüncem, katılmasan dahi bana bu şekilde cevap vermen hoş değil, sanırım anlatabildim.

shehsuvar
12-07-2005, 21:30   |  #8  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

plus sign elvis32

Raziel
12-07-2005, 23:05   |  #9  
Yıllanmış Üye
936 mesaj

Free_x_man, soruyu sormak için bence doğru yerde değilsin.

Recep Baltaş
13-07-2005, 01:02   |  #10  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Girecen Mırc e sohbet edecen sonra kesin msn i vardır...

eyup_0044
13-07-2005, 13:54   |  #11  
Yıllanmış Üye
277 mesaj

ben internete aşık olmuşum manitaya ne gerek var...
Aha chip forumda 100 lerce arkadaş kızı neyapacan... Belki aramızda kız da vardır... ama ben tahmin etmiyorum kızlar genelde bu işlere bakmıyorlar... ben bu günden bu güne ne msn de ne başka yerde ne kız aradım nnede ahlak dışı siteye girdim... O tıkır tıkır açılanlarıda en hızlı şekilde kapattım... Kızlar çekilmez Windows gibi...
-Katılıyorum: 'Hayatta henüz çözemediğim iki şey var: Biri windows, diğeri de kız milleti'
İmzanı aldığımdan kızmassın inşallah...

hasansancar
13-07-2005, 15:36   |  #12  
Yıllanmış Üye
417 mesaj

bunu atasözü yapalım elvis32 ne dersin.Kahkaha

theironman
14-07-2005, 18:03   |  #13  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

atasözü mü, yok canım :) Zaten böyle düşünen tek ben değilim, dünya örnekleriyle kaynıyor.

computerdelisi
12-11-2005, 17:22   |  #14  
Yıllanmış Üye
103 mesaj

Arkadaşlar google'a girin oradan arama çubuğuna  @hotmail.com   veya  @msn.com  yazın..
size bir çok msn adresi çıkacaktır...
kız olanları eklersiniz artık...

aşağıdaki linke tıklayabilirsin...

theironman
16-11-2005, 23:51   |  #15  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj

işiniz yok mu sizin arkadaşlar ya :) gülüyorum valla.