MSN ye virus mü bulaştı acaba??

kadirozturk2005
05-08-2007, 17:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

ya benim bir sorum olacak..Bugün msn de bir arkadaşla konuşurken ona güya benim tarafımdan SANA FLOOD MESAJ GÖNDERMEYE ALIŞTIM şeklşnde bir ileti gitmiş..ama bunu ben göndermedim bunu anlayamadım acaba msn ye virus mu bulaştı bu konuda yardımcı olabilir misiniz

ozannnn
05-08-2007, 18:16   |  #2  
Yıllanmış Üye
177 mesaj

Msn ye virüs buşalmış olabilir.Çünkü virüs bulaşınca senin adına mesaj yollar.

BOOMFUNKMCS
05-08-2007, 21:09   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

virüs ile bir alakası yok!

"Flood msj ne demektir?
- Flood : mesajınıza cevap gelmediği halde arka arkaya mesaj yazmaktır.. Daha açık anlatmak gerekirse; bir konuya ardarda, arada başka bir üyenin msjı olmadan, msj atmaktır. Gene anlaşılmadıysa; bir konuda, örneğin 3. ve 4. msj size ait ise siz flood yapmış olursunuz çünkü ardarda 2 msjınız vardır.

Neden yasaktır?
- Flood yapmak forumda görüntü kirliliğine, gündemden düşen konuların üstlerde yer almasına, konunun gereksiz mesajlarla dolup yönetim tarafından kapatılmasına ve zamanla forum içinde karmaşaya yol açacağı için yasaktır. Bunun yerine düzelt butonu kullanılmalıdır. Düzenle butonu msjınızın altındaki bölümde bulunmaktadır.""kavakyelleri"

senin anlayacağın karşındaki insan devamlı yazdığı zaman bu ileti beliriyor.genelde MSN DİSCOVERY programı kullananlar bu mesajla karşılaşıyor. sende MSN DİSCOVERY programı yoksa elbette göremezsin!

Son Düzenleme: BOOMFUNKMCS ~ 05 Ağustos 2007 21:09
black_flood
06-08-2007, 20:52   |  #4  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

bence yeni bir virüs durumu söz konusu aynı fatso tarzı dün itibari ile tam 25 kez karşılaştım panda truprevent direk formatını değiştirip paketliyor 2yeni tür birden çıktı birini siliyor diğerinide paketliyor.tarama sonrasında herşey normal devam ediyor.

adresinden online free tarama yapabilir 1 aylık sürümünüde elde edebilirsin.bu arada norton uyuyor bu virüs karşısında aynı şekilde bugün yeniden hortlayan fatso wormuda durduramıyor 2007 internetsecurity norton.ne saçma dimi sözde internet security ama dışardan girmek serbest içerden dışarı çıkış yasak.2007 ürünlerinde yanlış duymadınız 3 kez karşılaştım pc nete çıkamıyor engelliyor ne yaptıysam çıkışı açmadı.ama dışarıdan ping attım nortonun yazdığı yazı şu ping isteği başarı ile kabul edildi uzak masaüstü denedim  karşı bürodan onuda geçirdi ama internete çıkışı kapatıyor menet.saçmalıktan başka birşey değil bu nortonun yaptığı aslında explorere exe yazılımı 80 ve 8080 portlarından çalışır full açık yaptım yine nete çıkarmadı sistemden kaldırdım herşey normale döndü.

Erdi_-
06-08-2007, 22:55   |  #5  
Yıllanmış Üye
123 mesaj

MSN Discovery programında yapıyor bunu virus oldugunu pek sanmıyorum.