msn

HPQ-User
19-03-2008, 22:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

serkan sormuş:
bugün yeni bir msn açtım ama kapatamıyorum işte altta yazan sorunla karşılaşıyorum.nasıl kaatabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

hesabımıHesabınızla ilişkilendirilen bir Microsoft e-posta hesabı (Windows Live Hotmail) olduğundan, Windows Live hesabınızı hemen kapatamazsınız. Windows Live hesabınızı kapatmak için önce Microsoft e-posta hesabınızı kapatmanız gerekir. Belirli bir etkinlik dışı kalma süresinden sonra Windows Live hesabınız otomatik olarak kapatılacaktır. Microsoft hesabınızı kapatın.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Sistem:mirosoft windows xp  professioal versiyon 2002 service pack 2
BİLGİSAYAR:Intel (R) pentium (R) 4 CPU3,20GHz,504 MB RAM
fiziksel adres uzantısı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Koray Kocaman
19-03-2008, 23:21   |  #2  
Koray Kocaman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,876 mesaj

Merhaba..

Hotmail hesabınızı kapatmanız için şu yolu izlemeniz; gerekiyor: Hotmail adresinize girin, 'account' yani 'hesap' bölümünü bulun ve tıklayın. Çkan yeni ekranda 'setting' yani 'ayarlar' kısmını bulun ve oraya da giriş yapın. Sonraki adımda ise sağda bir ibare göreceksiniz: "Hesabı Kapat". Buraya tıklıyoruz hemen.

Çıkan ekranda e-mail adresinizi göreceksiniz. Hemen altına şifrenizi girin ve devam edin. Bu işlemden snra hesabınız deaktif olacaktır. Ancak bu adımla hesabınızı tamamen silemezsiniz. Bunun için 60 gün beklemeniz gerekiyor. 60 gün boyunca bu hesaba hiç erişmezseniz, hesap kendini otomatikmen kapatacaktır. Burada beklemenizin nedeni 60 gün içinde fikrinizin değişmesi durumunda tekrar hesabınızı aktif hale getirebilmeniz içindir.