Mutlaka Okuyun!!!!!!!!!!!!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
xxxwampire
26-01-2005, 15:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar sony dsc-t33 almak istiyorum alma sebeplerim çok kompakt ve şık olması aynı zamanda da kaliteli diye düşünüyorum sizden de yorum almak istedim şık olması küçüklüğü benim için çok önemli ve de markası canon s70 de beğendim ama bunun kadar değil bana bir akıl verin spot 2 yıl garantili 635 milyona buldum.Teknik bilgisi iyi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Bu makine çok aklıma yattı.Yorumunuz nedir linkler aşağıda

Burakisa
30-01-2005, 10:48   |  #2  
Yeni Üye
38 mesaj

Kesinlikle s70'i al.Zaten sony bu pazara yeni girdi(yeni derken 1-2 yılı kastetmiyorum) onun için gelişim aşamasında.Özellik olarak da s70 çok daha güzel.Ama tasarım senin için çok önemliyse t33'ü alabilirsin ancak manuel ayarlar pek yok.Canon'da ise manuel ayarlar fazla ama tasarımı çok çirkin.Özet olarak;Çirkin olsa da canon'u al:))

Gökhan Varişler
30-01-2005, 14:40   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

Digital fotoğraf makinesi alırken önemli olan öncelikle makineyi kullanacağın alanlar olmalı kullanacağın alanları seçtikten sonra buna göre senin isteklerini karşılayan kullanacağın alanlara uygun olan makineler arasından tasarımı-fiyatı ve kullanışlılığı sana en uygun olanı seçmendir. Bu yüzden senin isteklerini bilemediğimiz için bu makine uygundur diyemeyiz.

ncr_one
08-03-2005, 20:54   |  #4  
Yeni Üye
45 mesaj

evet bende varisler3 e katılıyorum ama canon sana uygun olcağını düşünüyorum