Müzik indirme bir bakın :s

ogz07
24-03-2011, 17:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaslar konuyu nereye acacgımı bılemeden olayın sıcaklıgı ıle yazıyorum
yanlıs yerde ıse tasınır sanırım yonetıcıler tarafından
super mp3 download adlı bı program ındrdım gecenlerde full olarak kurdum bugun ındrme yapmayınca netten sorunla ılgılı aramalar yaptım pro versıyon yukleyın vs demısler nese ındrdım kurdum
kaspersky vrus bulunca crack fln varsa dıyerek kapattım ardından windows buldu trojan neyse onuda kapattım tıkladım cıft gttı geldı bıseyler oldu olmadı neyse bı reset atıyım bakarız dedım
pc acıldı anında bır yazı geldıı uyarı gbı
police line do not cross yazıyor kocaman uyarı seklınde
ıngılızcem olmadıgı ıcın bnm anladıgım muzk download yasagı ıle ılgılı benden verılen numaralardan brını arayıp 0.7 dolar yaatrmam ıstendıı altındakı aktıvasyon numarasını vbermek için
hmen guvenlı modda acıp combofıx yaptım vrus olabılır dusuncesı ılee
yıne aynı antı de kapalı acamıyorumda ya allh dıyıp format attım win7 kurdum aynı sekıl su an bı sıkıntı yok kafama takıldı neydıı bu ?
dolandırmak isteyen bır casus vırus mu
yoksa gercekten muzık download ettıgım ıcın bır cezamıydı?
tekrar gelırmı kafam karıstıı tırstım dogrusu  cevaplarınızı beklıyorum....

inNteAcoME
24-03-2011, 19:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
677 mesaj

sanırım programın full sürümü için pora istemişler

ogz07
24-03-2011, 20:21   |  #3  
OP Taze Üye
5 mesaj

programın tam surumu ıcın ıstenen para olsa bılırdım okdr bılgım var nıtekın :)
pc acılısını engelledı ve bıldıgımız polıs uyarısı gıbı bırseydı 0.7usd sadece arama bedelıymıs orda yazılanlarda taksıtlendırme yapmak ıcın arayın dıyormus benım tahmınım trojandı ve bu gelen sey fakeydı bır nevı dolandrıcılık....
mp3 programınım crac dosyasından bulasıyor ve can evınden mp3 konusundan vuruyor
zaten ınsan bu yuzden supheye dusuyor....
malum mp3 yasakları telıf hakları fln...
super mp3 download programı galıba kendısıne ayıt bır verı tabanından cekıyor sanırım yasaldır