müzik seti hoporloru pc ye bağlanırmı?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
freefire
15-03-2006, 14:36   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

muzik seti hoporloru pc ye bağlanabilirmi arkadaslar??

alikiyakk
15-03-2006, 15:01   |  #2  
Taze Üye
19 mesaj

tabii ki bağlanır. tek yapman gereken müzik seti hoparlörlerinin girişi analog giriştir. bunların ucuna bir dijital dönüştürücü alacaksın. her hangi bir elektronikçiden 1-2 milyon karşılığında alırsın. daha sonra bunu bilgisayarının hoparlör çıkışına takacaksın ve istediğim müziği güzel bir sesle dinleyebilirsin artık.

alikiyakk
15-03-2006, 15:02   |  #3  
Taze Üye
19 mesaj

tabii ki bağlanır. tek yapman gereken müzik seti hoparlörlerinin girişi analog giriştir. bunların ucuna bir dijital dönüştürücü alacaksın. her hangi bir elektronikçiden 1-2 milyon karşılığında alırsın. daha sonra bunu bilgisayarının hoparlör çıkışına takacaksın ve istediğim müziği güzel bir sesle dinleyebilirsin artık.

erhanengin
20-03-2006, 01:50   |  #4  
Taze Üye
8 mesaj

ben komple müzik setini bağladım... kolon niye bağlanmasın :) müzik seti anfi görevi görüyor tavsiye ederim.. 2 ucu streo kaplo al müzik setinin mikrofon girişine tak :) mikrofon girişine aparat gereke bilir haberin olsun..

NURDET
20-03-2006, 20:28   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

Teyp kasetlerimi CD ye aktarmak istiyorum hangi programı kullanacağım konusunda yardımcı olurmusunuz? (adım adım işlemleri tarif ederek )
selamlar