Müzik telefonu dendiğinde aklınıza ne geliyor

CHIP Online
22-03-2009, 18:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Müzik telefonu adıyla piyasaya sürülen çok sayıda cep var; ama bu konsept her şeyi değiştirebilir...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Muzi ... -geliyor_11518.html

Bilindiği gibi cep telefonları artık sadece telefon görüşmeleri yapmak için kullanılmıyor. Fotoğraf ve video çekmekten dosya alışverişine, internete girmekten oyun oynamaya kadar oldukça geniş bir yelpazede kullanılabilen telefonlara her geçen gün yeni bir fonksiyon daha ekleniyor.

Jose Tomas DeLuna tarafından geliştirilen ve Kre-8 adını taşıyan bu konsept telefon da yakın gelecekte cep telefonu pazarında etkisini fazlasıyla hissettirecek gibi. Özellikle müzik tutkunlarını hedef alan ürün, kendi müziklerini ortaya çıkarmak ya da DJ'likte ben de varım demek isteyen kullanıcılar için tasarlandı.

Dokunmatik bir ekranla çalışan Kre-8'in bir diğer önemli özelliği de 3G bağlantı teknolojisini kullanarak kullanıcıların kendi oluşturduğu şarkıları diğer arkadaşlarıyla kolayca paylaşabiliyor olması. Modelin üretilip üretilmeyeceğini ise zaman gösterecek...

Tüm konu: Müzik telefonu dendiğinde aklınıza ne geliyor

İzleyin: Müzik cebi böyle olur!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Piyasadaki en iyi müzik telefonu...

Fattur
22-03-2009, 19:28   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Kişiden Kişiye değişir..

ReFeRaNSs
22-03-2009, 19:39   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,225 mesaj

Bana göre Nokia nın XpressMusic serisi ve bu seri içinde 5610 daha kullanışlı. XM'ler diğerlerine göre daha iyi(diğerlerinin hepsini kullanmadım ama birkaç tanesini arkadaşlarımda gördüm)

Son Düzenleme: ReFeRaNSs ~ 22 Mart 2009 20:17