Mytheon’un karakter sınıfları datayları açıklandı

warriorepic
01-09-2009, 22:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2009

TRUE GAMES VE PETROGLYPH, MYTHEON’UN KARAKTER SINIFLARI DETAYLARINI AÇIKLADI

 

Warcaster, Elementalist ve Eidolon, PC Online Aksiyon-Strateji Oyun Dünyasının En Çok Konuşulan Oyununun Ana Karakter Sınıfları Olarak Açıklandı.

Irvine, Calif., (1 Eylül, 2009) – Uluslararası Oyun firması True Games Interactive, Oyun Yapımcısı Petroglyph ile ortak olarak aksiyon ve strateji oyunları içinde en çok konuşulan oyun olan Mytheon’un eşsiz karakter sınıfları hakkında bilgi Verdi. Mytheon’un üç ana karakter sınıfı ile ilgili detayları görmek için lütfen aşağıdaki açıklamaya göz atınız ve Mytheon ana sayfasını ziyaret ediniz www.Mytheongame.com.
 
Warcaster
 

Sadece ahmaklar Warcaster ile savaşma cesaretinde bulunabilir: neferlerin ve askerlerin komutanı.  Warcaster’ın taşlara olan tutkusu, onu üstün ve bilge bir taş ustası haline getirdi.  Bu taşlar, Warcasterların eline geçtiğinde ortaya çıkacak gücün büyüklüğü rakamlarla ifade edilemez…Onun kontrolünde, taşlar savaşçıya muzzam bir güç verir ve Warcaster yenilmez bir savaşçı haline gelir.  Warcaster’ın bu gücü bir Elementalist ile beraberken ya da karşı karşıya geldiğinde tam anlamıyla bir teste tabi olur. Elemantalistler büyüleriyle tek bir hamlede bir katliam yapabilir. Warcaster’ın zayıf yönlerinden sakınmak için heal gücüne sahip bir büyücü ile ittifak kurmak faydalı olacaktır. 

 
Elementalist 
Apollo’nun önde gelen rahiplerinden Pythia ile yollarını ayıran Elementalistler, artık insalığa karşı savaşmaktan vazgeçtiler. Kaderlerini etkileyen bu kararlarının sonucunda Elementalistler Tanrılara meydan okuyarak insanlık için mücadele etmeye başladılar.  Yeryüzünün Elementalistlere doğal bir hediyesi olan özel güçler sayesinde Elementalistler doğal yapıları control edebilmektedirler.  Elementalistler yer sarsıntıları yaparak yeri yarabilir, gök yüzünü control ederek şimşekler düşürebilir, heryeri yakabilir ve sakin sularda bir anda fırtına başlatabilir.  Elementalistler sahip oldukları gücü harmanlayarak kullanırlar. Onlar için en zor karar, saldırmak yada saldırmamak.  Elementalistler kendileri için savaşmayı başkaları için savaşmaya tercih ederler.  Düşmanları, Elementalistlerin savaşta olduğunu anlayamazlar. Bunu sadece bir kaç saniyeliğine bir ışık yüzlerine vurduğunda ve ölmeden hemen önce anlayabilirler. 
 
Eidolon
 
Mısırlı bilgeler sıradan ve sıradışı arasında bir bağ kurarak Dünya ve Cennet arasında bir denge kurmaya çalıştılar.  Sıradan bir insanın sıradışı bir piramidi nasıl inşa ettiğini asla bilemeyeceğiz.  Muhtemelen bu savaş, insanlığın zamanla Eidolonlara gereksinimini ortaya çıkardı.  Eidolonlar herçeşit taşı en iyi şekilde kullanabilecek yeteneğe sahiptirler.  Eidolonlar taşların gücünü öğrendikten sonra Yunan ırkına katılıp, onlarla birlikte Yunan Tanrıları’na karşı savaşmaya karar verdiler. Böylece daha sonra Mısır halkına yardım edebileceklerdi. Hiç uyumaksızın, geceler boyunca taşların en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını araştırdılar.  Eidolonlar taşların sıradan güçlerine kolayca hükmedebilirler. Asıl amaçları ise, taşların sıradışı güçlerini kullanabilmektir.
 
 
Mytheon ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen resmi sitemizi ziyaret ediniz.
http://www.Mytheongame.com

 

###

Petroglyph
Hakkında

Petroglyph, ABD’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde kurulu bağımsız ve ödüllü bir oyun yapım firmasıdır. Petroglyph özellikle Real-Time Strategy (RTS) türü oyunlarda uzmanlaşırken, hergeçen gün de sektördeki çıtayı ileriye taşımaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.petroglyphgames.com. Adresini ziyaret ediniz.
 
True Games Interactive Hakkında
California, Orange County'de yerleşik True Games Interactive, uluslararası, multi-player online oyun yayıncısıdır. MMO endüstrisinin online oyunlar yayınlamada ve işletmede geniş tecrübe sahibi kıdemli kişilerinden oluşan bir temel ekip tarafından kurulmuştur. True Games, yeni ve yenilikçi geliştirme fikirlerini online haline getiriyor, bunları en son teknolojisiyle oyun platformuna taşıyor ve mikro işlem gelir modellerini destekliyor. Mevcut online hakların lisansını almak için dünya çapındaki yayıncılarla ve özellikle online oynanmak üzere oyunlar geliştirmek için Petroglyph dahil dünya-çapındaki geliştiricilerle çalışıyorlar. UTV Software Communications Ltd (UTV) Hindistan’ın ilk entegre global medya ve eğlence şirketi, True Games Interactive’de stratejik bir rol oynamaktadır. UTV platformlar ve tarz ve türler genelinde içerik oluşturma yetkinliği ve kapasitesi ile Hindistan’ın yegane çok yönlü ve değişik hizmetler sunabilen medya ve eğlence şirketidir.
True Games ilk oyunu olan Warrior Epic’i, (www.warriorepic.com) bahar  2009 tarihinde yayınladı.
 
 
UTV Software Communications Hakkında
UTV Software Communications Ltd (UTV) Hindistan’ın ilk entegre global medya ve eğlence şirketidir. UTV Hindistan ve bağlı şirket ve iştirakleri değişik dağıtım platformlar genelinde değişik tür ve tarzda içerikler yaratmakta, oluşturmakta ve yayınlamaktadır.  UTV organizasyonu içinde dikey olarak örgütlenmiş olan 5 iş alanı İçerik Üretimi ve Hizmetlerini, Sinema, Yayın, Etkileşimli Oyun ve Yeni Medya’yı kapsamaktadır. 
Hindistan’ın birincil menkul kıymetler borsası olan Bombay Menkul Borsasında kote edilmiş olmasının yanı sıra UMP PLC ayrıca Motion Pictures bağlı şirketi ile birlikte Londra Borsasında da kote edilen şirketler arasındadır. UTV platformlar ve tarz ve türler genelinde içerik oluşturma yetkinliği ve kapasitesi ile Hindistan’ın yegane çok yönlü ve değişik hizmetler sunabilen medya ve eğlence şirketidir.  
Walt Disney holds a strategic stake in UTV. UTV’nin Hindistan genelinde ve Mauritus, Birleşik Krallık, ABD ve Japonya’da bulunan işyerleri ile faaliyet gösteren bağlı şirket ve iştirakleri bulunmaktadır. Walt Disney’in UTV’de stratejik bir hissesi bulunmaktadır.
 
 
Press Contact:
Mika Kelly
Clever Communications
408.693.0176
[email=mika@clevercomm.com]mika@clevercomm.com[/email]

Qromodynmc
01-09-2009, 22:02   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

googleden baktımda grafiklerde iş yok..

alien_fx
02-09-2009, 14:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,671 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2009

hehe:D bende baktım iğrençti