naapçam?

ZEBOZ
14-06-2006, 17:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bizimkilere zorla 1 notebook aldırdım.fiyatıda uygun die bişi demediler.apar topar geldi bize.ama ekran kartı onboard.oyun oynamak istiorum ben ama ekran kartı yetersiz.naapçam ben şimdi?ekran kartını deiştirmenin hiçmi bi çaresi yok ?

R02I4I5X
14-06-2006, 18:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
350 mesaj

Büyük ihtimalle dizüstü bilgisayarının garantiside var.

Aldığın yeri arayıp ekran kartımı değiştirmek istiyorum diceksin.

Yetkili servis gelip değiştirecek.

Eğer kendin açarsan garanti dışı kalır.

Bütün yapman gereken bu.

Karadavut
14-06-2006, 20:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
555 mesaj
ZEBOZ
bizimkilere zorla 1 notebook aldırdım.fiyatıda uygun die bişi demediler.apar topar geldi bize.ama ekran kartı onboard.oyun oynamak istiorum ben ama ekran kartı yetersiz.naapçam ben şimdi?ekran kartını deiştirmenin hiçmi bi çaresi yok ?
Benim bildiğim notebooklarda ekran kartı değiştirilmiyor.Notebook'un özelliklerini yazarsan sevinirim.

recepky
14-06-2006, 21:42   |  #4  
Taze Üye
17 mesaj

benim bildiğimde deişmiyo... ama notebook un yüksek modeliyle değiş tokuş yaparlar belki sor istersen :D

ferrarili adam
14-06-2006, 22:09   |  #5  
Yıllanmış Üye
457 mesaj

işte alırsın laptopu sonra böyle yakınırsın buradan kaçkere söyledik bu aletlere gerçekten ihtiyaç duyanlar alsın yoksa masaüstü alın oyunda oynayın herşeyi
de yapın.

vega
14-06-2006, 22:27   |  #6  
Üye
66 mesaj
ZEBOZ
Belkide durumun okadarda ümitsiz olmayabilir!
Birde eğer mümkünse ''Harici(USB Arabirimi kullanan)Ekran kartı alabilirsin!Fakat biraz pahalı olabilir?!
Yada ,Forum arkadaşlarının önerdiği gibi,hemen aldığın yere gidip,Notebook'unu değiştirmen!Gülümseme

FreeToty
14-06-2006, 22:52   |  #7  
Yeni Üye
31 mesaj

Güzel yurdumun insanı masa üstü pc ın yok buyuk ıhtımal ama sen diz üstü pesindesin bide tam bilgi sahıbı olmadan arastımadan gidip alıyosun sonra vahlayıp ahlıyosun tavsiyem fazla kurcalamadan ne istediğini belirle iyice arastır ve aldıgın urunun servisiyle kontaga geçip ürününü değistir üst modeliyle eger insaflı bir sirketse problem cıkmaz ama vukaatlıysa buyuk gecmıs olsun :).....

make-believe
15-06-2006, 00:36   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Laptoplar oyun için değildir ki zaten ...
Ya da ver laptop'ını ve hemen bir masa üstü sistem kurdur aldığın yere. Ama bu kez araştırıp seç tüm bileşenleri. Hele de oyun için daha da özenli seç.

Son Düzenleme: make-believe ~ 15 Haziran 2006 00:37
ufuks
15-06-2006, 13:16   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj

Make-believe in dediği gibi notebooklar oyun için değil.Senin aldıgın notebook ta ekran kartı onboard.Ekran kartı taktıramazsın ancak gidersin daha fazla para verirsin ve ekran kartı harici olan bir notebook alırsın paylaşımlı değil.Paylaşımlı ekran kartı hem performans olarak kötü olur oyunlar için yetersiz olur hemde sistem raminden yer.Ama suan notebooklara takılan ekran kartlarıda oyle iyi kartlar değil.