NAruto:10 Kuyruklu Nedir?

spykoman
14-12-2009, 22:18   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
35 mesaj

Mrhb ben bazı forumlarda naruto shippuuden de madara uchiha namıdeğer tobi'nin 10 kuyrukluyuğu kontrol etmek falan bana biraz açarmısınız konuyu?

ToUsHiRoZgE
08-01-2010, 20:44   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
16 mesaj

10 kuyrukluyu kontrol etmek mi? Mangasında böyle bir şeye hiç rastlamadım doğrusu(gerçi son bir kaç bölümdür okumuyorum o ayrı mesele ^^" )
GERİSİ SPOİLER OLABİLİR. DİKKAT EDİN... SONRA SORUMLULUK KABUL ETMEK İSTEMİYORUM ^^"
bilindiği üzere akatsuki jinchuurikileri(kuyruklu canavalar varya hani..) güçlerini kendilerine mühürlemek için bayıltıp(hatta yarı öldürüp) mağaralarında pain'in önderliğinde kullanıyorlardı.
Gerisi sadece tahmin ama olsun...
Belki sevgili madaracığımız bu mühürlü olan jinchuurikileri çalıp 10 kuyruklu bir jinchuuriki yaratabileceğini düşünüyor olabilir.
Ama dediğim gibi... Son paragraf tam bir sallamasyondur. Ciddiye alma lütfen ^^

spykoman
11-01-2010, 20:15   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
35 mesaj

Arkadaşım tşkrler ama belirtmiştim zaten mangada değil forumlarda öle diyordu.

ToUsHiRoZgE
11-01-2010, 23:01   |  #4  
Taze Üye
16 mesaj

hehe... elim işte gözüm oynaşta :P :P :P neyse.. benim ki de bir fikir sadece işte XD ama 10 kuyruklu diye bir şey yok sanırım. çünkü tüm jinchuurikileri yaynıladıkları posterde kyuubiye kadar vardı. juubi olmaz herhalde xD

Hakuteiken
13-01-2010, 17:11   |  #5  
Hakuteiken avatarı
Yıllanmış Üye
215 mesaj
Alıntı: spykoman  
Mrhb ben bazı forumlarda naruto shippuuden de madara uchiha namıdeğer tobi'nin 10 kuyrukluyuğu kontrol etmek falan bana biraz açarmısınız konuyu?
Açıklayayım. Ancak ağır bir spoiler olacaktır. mangasını okumuyorsanız bakmamanızı öneririm.

İlk Shinobi Rinnegan'ın sahibi olan ninja 10 kuyruklu yaratığı kendi içine mühürleyerek jinchuuriki oluyor. ve bedenini ay'a, chakrasıyla da 1-9 kuyruklular oluşuyor.

Madara'nın planı tüm kuyrukluları toplayıp kendini jinchuuriki haline getirip sharingan'ının yardımıyla gözünü ay'a yansıtıp tüm dünyayı kontrol etmek.

Ayın Gözü Planı hakkında:
Madara: Şuanki kuyruklular 10 kuyrukludan doğdular.
Temari yada Kankurou: Sadece 9 tane kuyruklu olması gerekmiyo muydu?
Madara: Uzun zaman önce, 6 yolun sagesi dünyayı 10 kuyrukludan kurtardı
ama kuyruklu inanılmaz güçlü olduğundan Sage bu şeytani gücü kendi bedenine yerleştirdi ve kendini bir taşıyıcı yaptı.
Daha sonra ayı yarattı ve 10 kuyruklunun bedenini içine koydu. Sonra ölümün kapısını çalmasına üzerine o gücü 9 parçaya ayırdı.
Madara: (Hedefim) Ayın üstüne muazzam bir Tsukuyomi yöneltmek, 10 kuyrukluyu hayata döndürüp onun taşıyıcısıolmak ve tüm insanoğlunu yönetip huzurlu bir dünya yaratmak

ToUsHiRoZgE
25-01-2010, 13:18   |  #6  
Taze Üye
16 mesaj

Ah evet böyle bir şeyler hatırlıyorum.