Ne mi düşünüyorum ?

Mesut Yıldırım
29-01-2010, 09:51   |  #1  
Mesut Yıldırım avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

Merhaba arkadaşlar facebookta durum güncellemesinda gri renklerde Ne düşünüyorsun? sorusuna cevaben yazdığım Ne mi düşünüyorumlarım :)))

Ne mi düşünüyorum ? ; Gerçekten kimseye aşık değilim bu sözlerin,düşündüklerimin nereden geldiğini ?

Ne mi düşünüyorum ? ; Abimin şiirindeki iki mısrayı ; bir pazar sabahı var yüzümde cumartesi yalnızlığından kalan..

Ne mi düşünüyorum ? ; Seni düşünüyorum seninde beni düşünüp düşünmediğin düşüncesi düşündürüyor beni :)))

Ne mi düşünüyorum ? ; Kardan Adamı bozulmuş bir çocuğun üzüntüsü gibiydi senin benden gittiğindeki üzüntüm :(((

Ne mi düşünüyorum ? ; Önceden Kardan adama düğme yapardık kömürden burun yapardık havuçtan ve atkımı atar fotoğraf çekilirdik boy boy. ve geçmişe döndüğümde bile seninle olmak isteyişimi hatırlıyorum öylesine güzel kömür gözlerini bile geçmişte arıyorum şimdi yaptığım gibi...

Ne mi düşünüyorum ? ; Sırf karla oynamak için dışarı çıktığım zamanları :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Bilgisayar piyasası gittikçe kızışıyor kampanya çıkarmayı :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Kar yağıyor düşlerime üşüyeceksin cümlesini. gerçekten çok yağıyor :)))

Ne mi düşünüyorum ? ; Yıl boyunca tanımayıp karne günü karnemi soranların aptal olduklarını...

Ne mi düşünüyorum ? ; Bile bile ıslanmanın delilik olup olmadığını :)))

Ne mi düşünüyorum ? ; yürek ile göz arasında organik bir bağ var mı gerçekten?!

Ne mi düşünüyorum ? ; İnsanları düşündürmeyi gerçekten çok seviyorum :)) düşünün ve yazın yazmak güzeldir bazen söylemek istediklerini küfürle değilde yazıyla yazabilirsin mesela küfürsüz yazıların eğer laf cambazlığı yapabiliyorsan daha ağır ve daha asil ve daha zevk verici üstü kapalı hakaret ! olabilir :)))

Ne mi düşünüyorum ? ; Msn'de selamdan önce Ne düşünüyorsun yolda selamünaleykümden önce Ne düşünüyorsun diyen eşsiz insanları :))

Ne mi düşünüyorum ? ; İnsanları düşündürmeyi neden sevdiğimi acılarım paylaşılıyor sanki ?

Ne mi düşünüyorum ? ; İsmail YK hayranları'da insandır onları topluma kazandıralım grubuna katılmakla ne iyi yaptığımı :)) Ne mi düşünüyorum ? ; Hiç kimseye aşık olmadığım halde neden aşık rolü yaptığımı ? Ne mi düşünüyorum ? ; Ne olursan ol gel cümlesinin günümüzde çok iddaalı bir cümle olduğunu :)))

Ne mi düşünüyorum ; Okuma yazmayı sökmeden Bilgisayar başında uzmanlaşan yiğenimin halini :)))Ne mi düşünüyorum ? ; Keşkeleri sildim ama boşvermiyorum çünkü yazılarım var yazılar küfürlerden daha ağır ve daha asil ve daha zevk verici üstü kapalı hakaret...! Ne düşündüğüm hiç önemli değil aslında Ne mi düşünüyorumcular Ne hissettirdiğim önemli size..! ama yazmaya son sürat devam... cümlesini...

Ne mi düşünüyorum ; Ne kadar iyi oyuncu olduğumu...

Ne mi düşünüyorum ? ; Düşüne düşüne kafayı yediğimi... İtirazı olan !!!

Ne mi düşünüyorum ? ; Ne düşünüyorsun? alanına Ne düşünüyorsun? yazmayı iddaa edenle iddaa ya girmeyi :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Yarını :)))

Ne mi düşünüyorum; çok öfkeliyim açıkçası, bağırmak istiyorum ve bağırmalara bile ambargo konulmuş bir alemde ne diye çırpındığımı merak ediyorum, yaşamak adına!

Ne mi düşünüyorum ? ; ¦ simgesiyle :@ simgesi arasında geçen zamana neden aşk dediklerini ?

Çok sevmek için az şey bileceksin. Ne mi düşünüyorum; hiçlik ne kadar çok şeymiş...

Ne mi düşünüyorum; sövmeyi düşünüyorum, iyi sövebilenlere!

Ne mi düşünüyorum; ceylanlar daima avcılar için mi doğurur?

Ne mi düşünüyorum; seni...

Ne düşüneceğim ki; bu bayram da bensiz geçti bende :((

Ne mi düşünüyorum; çoğu zaman düşünmenin yersiz olduğunu ve, ımm, sevmelerin ne kadar sancılı olduğunu...

Ne mi düşünüyorum; düşündüklerini söyleyenlerin, genellikle yalancı olduklarını!

Ne mi düşünüyorum ? ;Mutluluğu Asıl hakedenler başkalarının sevinçlerine gözlerinin içiyle gülebilenler değil miydi ? sorusunu...

Ne mi düşünüyorum; herkes baksın dalgasına!

Ne mi düşünüyorum; acılar olmasaymış, acılar öldürürmüş insanı! Yok, bu zaten vardı arşivimde, ben başka şey düşünmek istiyorum :((

Ne mi düşünüyorum; gözlerimin hesabını sormalı mıyım birine?!

Ne mi düşünüyorum; tükenmez kalemler mi yalancı yoksa onlara tükenmez ismini verenler mi?

Ne mi düşünüyorum; okullar kapandı ya, bazı sevgililer(...gün) ayrı kalacaklar, hasretin tadına varacaklar, ne güzel...

Ne mi düşünüyorum; niye hiçbir şey düşünemediğimi.

Ne mi düşünüyorum; kelimeler olmasaydı, sahtekarlar neyin duldasına sığınacaktı acaba?!

Ne mi düşünüyorum; sevilmek insana neden bu kadar ağır gelir?..

Ne mi düşünüyorum ? ;Taktir edersiniz ki merhaba demek kadar hoşçakal demekte hayatın rutinlerinden...Merhaba ve Hoşçakal kelimelerinin arasında geçen süreç içerisindeki tüm sevdalarıma saygılarımı sunarım... vedasını...

Ne mi düşünüyorum ? ; Kar yağıyor düşlerime üşüyeceksin cümlesini kullanmanın tam zamanı olduğunu :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Kızların o kadarda duygusal olmadığını...

Ne mi düşünüyorum ? ; Onun,benim onu sevdiğim kadar beni sevip sevmediğini :)) yok yok bu arşivimde vardı ben başka şey düşünmek istiyorum :((

Ne mi düşünüyorum ? ; "..." ' i çok düşünmenin özgürlük değil tutsaklık olduğunu...

Ne mi düşünüyorum ? ; Fotoğraflara bakıldığında yaşanan o duyguyu anlamayı...

Ne mi düşünüyorum ? ; Aşkın tarifinin yaradaki kabukların koparılmasından sonraki kadar emin gelen acının olduğunu.. ve bunun bile bile yapılıyor olmasını ?

Ne mi düşünüyorum ? ; Düşünmelerin insanın elinde olup olmadığını :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Aşkın gizeminin "ona" ulaşılamamak olduğunu...

Ne mi düşünüyorum ? ; Onun,benim onu sevdiğim kadar beni sevip sevmediğini :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Bir sürü Ne mi düşünüyorum yazdım dün gece hangisinden başlayacağımı...

Ne mi düşünüyorum ? ; Onun ne düşündüğünüNe mi düşünüyorum ? ; Yazılarıma son sürat devam etmeyi...

Ne mi düşünüyorum ? ; İnsanların Ne mi düşünüyorumlarımla ilgili ne düşünüp düşünmediklerini :))

Ne mi yaşıyorum ? ; hayatı :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Parmak uçlarıyla gizlice gözyaşlarını silenlerin duygusal olduklarını :))

Ne mi düşünüyorum ? ; Yazdıklarımı neden ona okutamadığımı...

Ne mi düşünüyorum ? ; sözleri...

Ne mi düşünüyorum ? ; İnsanların ilişki durumlarının bu kadar hızlı değişiyor olmasının nedenini...

Ne mi düşünüyorum ? ; Yıldırımın ışığı geldikten sonra Yıldırımın geleceği kadar kesin ve hızlı olsa gelişin :)) cümlesini...

Ne mi düşünüyorum ? ; Ne kadar imkansızsa karda çiçek ; O kadar imkansız sana erişmek . . . sözünü..

Ne mi düşünüyorum ? ; Bazen düşünmelerin yersiz olduğunu...

Ne mi düşünüyorum ? ; Ne mi düşünüyorum'a ne yazacağımı ?

Ne mi düşünüyorum ? ; İnsanların aşktan uzak kaldıkları zamanlarda neden aşk aşk diyip kaşındıklarını?

Ne mi düşünüyorum ? ; Elim kolum bağlıyken nasıl yazabildiğimi...

Ne mi düşünüyorum ? ; Neden gittikçe artan nefret duyguma inat güzelleşiyor gözlerin ?

Ne mi düşünüyorum ? ; Herşeyden Hiçbirşeye giden bir yolda yaşıyorum seni... cümlesini...

Ne mi düşünüyorum ? ; Herkesin Duygu yüklü cümleleri kurmamla duygularımın arasında ilişki kurup kurmadıklarını...

Tebessümlere kilit vurulmuş bir kalpte yaşıyorum seni...

Hızlı bir ileti paylaşın,Ne düşünüyorsanız düşünün ama içinde aşk hariç herşey olsun sonra ne mi düşünüyorumlara başlarsınız...

Ne mi düşünüyorum ? ; hiçbir şey düşünmek istemeyişimin nedenini düşünüyorum

Ne mi düşünüyorum ? ; İçimde kopan fırtınaları :)

Evrenimde depreşen yalnızlıkları düşünüyorum :((

Ne mi düşünüyorum ? ; beğeneneceğiniz güzel ve karmaşık bir cümle kurmayı

Bir çırpıda dökülür dudaklardan sevgi dolu sözcükler ve zamanla nefret dolu olanlar...

Ne mi düşünüyorum ? ; Birazda siz düşünün ben gidiyorum !

Ne mi düşünüyorum; acılar olmasaymış, acılar öldürürmüş insanı! Yok, bu zaten vardı arşivimde, ben başka şey düşünmek istiyorum :((

Ne mi düşünüyorum; sevilmek insana neden bu kadar ağır gelir?..

Ne mi düşünüyorum ? ; Herşey üstüne üstüne geliyorsa belkide sen ters gidiyorsundur ? sözünü yerinde kullanıp kullanmadığımı

Ne mi düşünüyorum ? ; Bir küçük dosya silindiğinde sistem çökebileceği gibi bir cümleylede düşler çöker cümlesini kurmamla bilgisayar manyağı olup olmamamla ilişkisi olup olmadığını xD

Ne mi düşünüyorum ? ; Gülüşler(in) masum olsa bile k( y )anıyorum g(s)özlerinin masumluğuna...!

Ne mi düşünüyorum ? ; onu kim olacak ki başka !!

Ne mi düşünüyorum ? ; Aşkı bu kadar irdeleyenlerin menfaatçi olduklarını...!

Ne mi düşünüyorum ; Neden ondan başka birisini düşünemediğimi...

Ne mi düşünüyorum ? ; onu düşünüyorum gece gündüz...

Ne mi düşünüyorum ; Şu unutkanlık ne güzel şey...

Ne mi düşünüyorum; yürek ile göz arasında organik bir bağ var mı gerçekten?!

Ne mi düşünüyorum; kelimeler olmasaydı, sahtekarlar neyin duldasına sığınacaktı acaba?!

Ne mi düşünüyorum; nefes ala ala boğulmak böyle bir şey mi?!

Ne mi düşünüyorum; bugün de akşam olursa, yarın yine Allah kerim be :))

Ne mi düşünüyorum; bunca zeki insan arasında benim ne işim van yaw :((

Ne düşüneceğim ki; bu bayram da bensiz geçti bende :((

Ne mi düşünüyorum; bazen düşünmelerin yersiz olduğunu.

Ne mi düşünüyorum ? ; düşündüklerini söyleyenlerin, genellikle yalancı olduklarını! Şu kızlarda feci olan şey ne onlarla ne de onlarsız yaşanabilmesidir...

Son Düzenleme: Mesut Yıldırım ~ 23 Ağustos 2013 00:21
world_pc
29-01-2010, 10:36   |  #2  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,359 mesaj

Çok ilginç ve bir o kadar da güzel bir yazı olmuş... Ama Son bölümü de üstekiler gibi  toparla...

Mesut Yıldırım
29-01-2010, 20:26   |  #3  
Mesut Yıldırım avatarı
OP Yeni Üye
46 mesaj

Evet arkadaşım düzelttim ayrıca beğenmene de sevindim facebookta halen devam ediyorum :))

Qromodynmc
23-08-2013, 11:24   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Aşıkmısın birader. Kahkaha Facebookta durum güncellemesi yapmayı sevmiyorum artık,Ne bilim ne gerek..

padisah
23-08-2013, 13:48   |  #5  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: Qromodynmc  
Aşıkmısın birader. Kahkaha Facebookta durum güncellemesi yapmayı sevmiyorum artık,Ne bilim ne gerek..
  3 yıllık konu.

kitapokuru
06-09-2013, 09:28   |  #6  
Taze Üye
9 mesaj
Alıntı: padisah  
  3 yıllık konu.

Arkadaş gelmiş okumuş yorum yazası gelmiş yazmış tarihleri niye irdeliyorsun dostum :)