ne yazıkki birçok problem...

E.D.
09-07-2007, 23:50   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
493 mesaj

1 hafta önce toshiba A200-1BP laptop aldım. başta problemsiz görünüyodu ama sonra bazı problemler gördüm bilgisayarda. sırayla yaziim bunları belki bazıları paroblem bile değildir ama buna siz karar verirseniz çok sevinirim sayın chip çalışanları ve okurları
1-bilg. uyku konumundan çıkardıktan sonra ses aygıtını görmüyo(bunu her uyku durumundan sonra yapmıo)
2-yüksek volume seslerde hoparlörlerde kulağı tırmalaya bi cızırtı var.
3-bazen de msn de görüntülü konuşma yapacağım zaman hata verio hata mesajı da şöyle:Kamera başka bir yazılım tarafından kullanılıyo diyo(bunu da bazen yapıyo)
4-Sizce garantiye vermeli miyim????????

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 10 Temmuz 2007 00:02
mhmtkrc
10-07-2007, 08:55   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
74 mesaj

BENCE DİREK DEĞİŞTİRME İMKANIN VARSA DİREK DEĞİŞTİR....

NEDENLERİ;
1- SİSTEM UYKU MODUNDAN CIKINCA YENİ AYGIT TANIMASI (SES KARTI GİBİ YADA BASKA BİŞEYDE OLABİLİR) O SİSTEMİN TAM ANLAMIYLA BİRBİRİYLE UYUM SAGLAMAMASINDAN DOLAY OLABİLİR...

2- CIZIRTI GELEN HOPORLORDEN HAYIR GELMEZ DİREK GARANTILIK Bİ OLYDIR BUYUK İHTİMAL PATLAMIŞTIR ANCA İDARE EDİYORDUR...

3- EN KISA ZAMANDA ALDIGIN YERE GOTURUP BU SORULARINA SATICIDAN MANTIKLI CEVAPLAR İSTEMENDEN SONRA HEMEN BİLGİSAYARI İADE ET :))

BENCE SENİN BİLGİSAYARA VERDİĞİN PARAYA YAZIK OLMUŞ...

Son Düzenleme: mhmtkrc ~ 10 Temmuz 2007 08:58
E.D.
10-07-2007, 12:52   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
493 mesaj

Evet haklısın. Bu markayı uzun arştırmalarım sonucunda tercih ettim. İnşallah garantili yoluyla bu sorunlardan kurtulurum. Bana eğer biliyosan tavsiye edeileceğin bi teknik servis var mı? Bi de laptop değişimi istemeyle olur mu yoksa hata konrollerinden sonra buna onlar mı karar verir.