Nero'yu kurdum kaldıramıyorum

HPQ-User
26-04-2008, 14:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

goldenturk sormuş:
Nero-7.2.7.0 cd yakıcı programı vista bilgisayarıma kurdum. Ama neronun bu sürümü  vistayla uyumlu olmadığından bir hata oldu ve kurulum tamamlanamadı. Buna rağmen denetim masasından program ekle kaldırla ilgili bölümde neronun kurulu olduğu gözüküyordu. Kaldırmak istedim. Her seferinde kaldırma işleminin yarısında ...da önemli hata diye uyarı yazdı ekranımda. Sonra neronun vistayla uyumlu versiyonu Nero-8.2.8.0 ı yüklemek istediğimde ise pcnizde zaten nero yüklü öncelikle onu kaldırmanız gerekli gibi bir şeyler yazdı. Programın set up'ından, program yöneticlerini kullanarak kaldırmaya çalıştım yinede olmadı. Program files dan nero klosörünü sildim tamamen. Yinede denetim masasında nero yüklü gözüküyor ve hala Nero-8.2.8.0 ı yükleyemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Tek çare format mı acaba? Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
Dizüstü Bilgisayar
2.0 işlemci
Çift Çekirdek
1022 MB RAM
32 bit İşletim Sistemi
Vista Home Premium

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ; NeoDownloader Embedded Web Browser from: http://bsalsa.com/; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; Media Center PC 5.0; .NET CLR 3.0.04506; .NET CLR 3.5.21022)

HolyMan
26-04-2008, 16:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
212 mesaj

kardeş aynı sorun bende de var bende vista kullanıyorum ve nero 7 yi kurdum kaldıramadım bende program files'tan tüm dosyasını sil daha sonra kayıt defterinden de kayıtlarını sil o zman yükle nero 8'i ben öyle yaptım ama program ekle kaldırdan nero 7 gitmiyo haberin olsun birde kayıt defterin den girdileri sildiğinde ccleaner ile bi kayıt defterini temizlemeyi unutma

eolos
26-04-2008, 17:31   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

ilk problem nero 7 vistayla uyumlu ben kullanıyorum 2.problem nero 7 nin kalkmaması bilgisayarı güvenli modda ac bi de oyle dene kaldırmayı

E.D.
27-04-2008, 00:43   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
493 mesaj

Nero'yu kaldırmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki linkteki dosyayı yükleyerek neroyu kaldırabilirler.

Son Düzenleme: E.D. ~ 27 Nisan 2008 00:45
goldenturk
27-04-2008, 22:13   |  #5  
Yeni Üye
42 mesaj

sağ olun arkadaşlar. adramiti dediklerini yapmıştım zaten:) olmadıydı.ilgin için teşekkürler. herkes güzel şeyler yazmış. bugün öğlen pc nizde bahar temizliği yapın diye bir yazı okudum emre arkadaşın verdiği linkteki programı tanıtıyordu. güvenli modda başlatıp o programla kaldırdım. Zorda olsa windows bişeylerin çalışması durduruldu filan diye sürekli uyarı versede onları kapata kapata kaldırdı neroyu bu program. nero başlı başına belaymış meğer, ona özel program bile yapmışlar. yalnız nero yükleyecek arkadaşlara tavsiye Nero 8.x leri kullanmayın. Çünkü serial kabul ettiremiyorsunuz. En iyisi vista uyumlu 7.X bir sürüm bulmak. Bir ara vardı piyasada ama şimdi her yer nero 8 linleriyle dolu valla.

linda
27-04-2008, 22:53   |  #6  
Yıllanmış Üye
387 mesaj

BEN DE GÜVENLİ KİPTE KALDIRMAYI DENE DİCEMTİM. SİLMİŞSENİZ SORUN YOK. SİLEMEDİYENİZ ALTERNATİFLER SUNALIM.

kral06
02-06-2009, 23:16   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj
goldenturk
sağ olun arkadaşlar. adramiti dediklerini yapmıştım zaten:) olmadıydı.ilgin için teşekkürler. herkes güzel şeyler yazmış. bugün öğlen pc nizde bahar temizliği yapın diye bir yazı okudum emre arkadaşın verdiği linkteki programı tanıtıyordu. güvenli modda başlatıp o programla kaldırdım. Zorda olsa windows bişeylerin çalışması durduruldu filan diye sürekli uyarı versede onları kapata kapata kaldırdı neroyu bu program. nero başlı başına belaymış meğer, ona özel program bile yapmışlar. yalnız nero yükleyecek arkadaşlara tavsiye Nero 8.x leri kullanmayın. Çünkü serial kabul ettiremiyorsunuz. En iyisi vista uyumlu 7.X bir sürüm bulmak. Bir ara vardı piyasada ama şimdi her yer nero 8 linleriyle dolu valla.