Netware istemci hizmeti?

hamann7725
12-07-2009, 04:06   |  #1  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

Merhaba arkadaşlar bilgisayarın açılışında oturum açma şekli bi acayip hale geldi ve bilgisayar netware istemci diye bişe saçmalıyor windows yardımlarında buldum ama yaptıklarım hiçbir işe yaramıyor.Kullanıcı hesaplarında kullanıcıların oturum açma şekline müdahale etmek istediğimde işte o netware bilmem ne zımbırtısı çıkıyor ve canımı çok sıkmaya başladı.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

Kapalı Hesap (2197)
12-07-2009, 05:30   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
230 mesaj

Masaüstünden Ağ Bağlantılarım ikonuna sağ tıkla ve Özellikler'e tıkla.  Yerel Ağ Bağlantısına sağ tıklayıp tekrar ÖZellikler'e tıkla. "Bu bağlantı aşşağıdaki öğeleri kullanır" yazısının altındaki Netware ile ilgili olanların hepsini kaldır. Önce uygula Sonra da Tamam a tıkla. Yeniden Başlat Bilgisayarını. Saygılarla...

hamann7725
12-07-2009, 15:17   |  #3  
hamann7725 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,837 mesaj

NW link bios falan bişeler vardı bütün bağlantılarda ikişer tane.Yani her bağlantıda NW yazan iki tane tik vardı bütün bağlantılarda kaldırdım yeniden başlattım ama işe yaramadı Üzgün

Kapalı Hesap (2197)
12-07-2009, 18:45   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
230 mesaj
Alıntı: hamann7725  
NW link bios falan bişeler vardı bütün bağlantılarda ikişer tane.Yani her bağlantıda NW yazan iki tane tik vardı bütün bağlantılarda kaldırdım yeniden başlattım ama işe yaramadı Üzgün

NW Link olarak değil sadece, "Netware için istemci Hizmeti" bunun ana hizmetidir. Bunu da kaldırdın mı ? İletişim kurallarını kaldırsan da bu hizmet yüklü olduğundan yeniden bu ekran gelecektir sana. Yazımda "Netware ile ilgili herşeyi kaldır" demiştim. Sonrasında Önce "uygula" butonuna sonra "Tamam" butonuna basıp Yeniden Başlatman yeterlidir. Peki bu istemci hizmetini kaldırdın mı ? Saygılarla...