Nexuiz-21Full (Tek Link)

JrUltra
21-01-2010, 13:06   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2010


 
Quake ve benzeri oyunları uzun zamandır oyun piyasasında bulunan ve ticari olarak en fazla kar getiren ürünleri oluşturuyor: doğal olarak bu tip oyunları sevenler de zaman içinde bir doygunluk naktasına ulaştırıyor. ancak açık kaynak kodlu ve uzun süredir geliştirilen bir proje olan Nexuiz, futuristik atmosferleri, yüksek çözünürlüğe sahip güzel grafikleri ve oynanış biçimiyle bir kez oynanmaya başlandığında sizi uzun süre bilgisayarın başında tutmayı başarıyor.
Hem tek başına hemde internetüzerinden arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunda Campaign mode'u seçtiğinizde oyunda geliştirebilmeniziçin bilgisayar kontrolündeki iki güçsüz karaktere karşı savaşmaya başlıyorsunuz. Siz savaşı kazandıkça karakterlerde daha güçlü hale geliyorlar.
Nexuiz'de gerçek dünyada var olan roketatar ve av tüfeği gibi silahların yanında Elektro isminde rakibi elektrikle etkisiz hale getirmeye yarıyan silah ve benzeri fantastik silahlar da var. Haritalarda yeni başlayanındahi rahat edebileceği biçimde oldukça iyi tasarlankış. Klasik haritaların yanında tim oyuncuların roketatra ve sınırsız cephaneye sahip olduğu haritalarda bulunuyor.
Part:
 
http://hotfile.com/dl/25130515/82ce9f2/.rar.html
 
Soru ve görüşlerini bekliyorum.....