Nexus S forumları şikayetlerle taştı!

CHIP Online
18-02-2011, 19:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

iPhone 4'ün anteni sorun oldu; Windows cepler fatura kabarttı: Ve şimdi sorun yaşama sırası bu cepte

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/nexu ... le-tasti_25333.html

Resimlerle: Nexus S'in görüntüleri internete sızdı!

Google'ın mobil yardım forumu kullanıcıların mesajlarıyla doldu taştı desek yeridir. Nexus S'te ortaya çıkan bir sorun, kullanıcıları zor durum durumda bıraktı.

Foruma yazan kullanıcıların şikayeti, telefonlarının veri sinyalinin kaybetmesiydi. Aslında 2009 yılında ortaya çıkan bu sorun özellikle Nexus S'lerde yaşanmaya başlanınca Google tarafından da dikkate alındı. Eğer telefon veri sinyali kaybetmeye başladıysa, telefonu baştan başlatmanız gerekiyor. Hatta bazen siz yapmasanız da Nexus S kendini baştan başlatabiliyor. Özellikle telefon konuşmaları sırasında yaşanabilen bu baştan başlatma durumu, kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor.

Google açıklamasında yaptıkları küçük bir güncellemeye sorunun önüne geçeceklerini söyledi.

Tüm konu: Nexus S forumları şikayetlerle taştı!

İzleyin: Nexus S navigasyon yaparsa!

Resimlerle: Nexus S'in görüntüleri internete sızdı!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Android telefonları nasıl buluyorsunuz?

firaristt
18-02-2011, 20:55   |  #2  
firaristt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,194 mesaj

süper :D Galaxy S'imde Darky's Rom V9.2 Extreme Edition var ve çok memnunum :)) 2.3 Gingerbread teması ile kullanıyorum ve öyle canımı pek sıkıcak sorunla karşılaşmadım :D arada internette gezinirken tarayıcı duruyor ama sorun değil.. saniyeler içinde düzeltilebiliyor :)) telefonu hem bilgisayar hem telefon hem oyun için kullandığım için biraz şarjı az gidiyor ama benim için o da sorun değil :)) 1-1.5 rahatlıkla gidiyor şarjı :))

uGuR.uK
19-02-2011, 15:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

on numaralar, bazı üreticilerin telefonu dandik yapması android'i kötülemez, rim veya ios çocuk oyuncağı kalıyor android'in yanında, sürekli farklılaştırılabilen ve kişiye özel kullanışlılığı böyle geniş başka bir yazılım yok.